550x400-cm-Baner-Avrii-Obszar-roboczy-1.png
Wszystko do instalacji PV i pomp ciepła na stoisku nr C-41.

Tutaj znajdziesz wszystko do instalacji PV i pomp ciepła – stoisko C-41

02 marca 2023
Zobacz na żywo blisko 30 urządzeń i rozwiązań dla OZE od globalnych marek, porozmawiaj z ekspertami, nawiąż współpracę z zaufanym Partnerem instalatorów, Autoryzowanym Dostawcą produktów PV i HVAC. Sprawdź, jak zmienia się Bruk-Bet PV.

Podczas jubileuszowych Targów ENEX wyjątkową i nietypową premierę będzie miała firma Avrii. Nietypową, ponieważ będzie to nowa nazwa jednego z wiodących na rynku PV w Polsce dostawców urządzeń i systemów dla fotowoltaiki - Bruk-Bet PV. Nowa, zwięzła nazwa oraz odważna, nietypowa kolorystyka to symbol zmian - rozszerzenia oferty dystrybutora w kierunku systemów dla inteligentnego domu i wprowadzenia nowych grup urządzeń nie tylko dla branży PV. Zmiana ma również usprawnić komunikację związaną ze spółkami wywodzącymi się z Grupy Kapitałowej BRUK-BET.

Spółka Avrii (Bruk-Bet PV) przygotowała szereg niespodzianek dla uczestników 25. Targów ENEX:

 • Polski falownik Alvii SOL
  Zaprezentowany zostanie po raz pierwszy polski falownik Avrii SOL z najdłuższą ochroną gwarancyjną w standardzie do średnich i dużych instalacji PV

 • Premiery produktowe!
  Niesamowite premiery znanych marek produktów z zakresu PV i HVAC, które na stałe zagoszczą ofercie Autoryzowanego Dystrybutora urządzeń i systemów energii odnawialnej Avrii

 • Eksperci na wyciągnięcie ręki
  Na stanowisku dostępni będą przez oba dni targowe eksperci z zakresu doboru i konfiguracji falowników, magazynów energii, pomp ciepła, ale też przedstawiciele znanych marek w tym: Bruk-Bet Fotowoltaika, Evolton czy Huawei. Zaplanowane są także dyżury ekspertów z firm Fronius (11:00-13:00, 08.03.2023) czy CW Lundberg (11:00-12:00, 08-09.03.2023).

 • Urządzenia na żywo
  Na stoisku będzie można blisko 30 urządzeń z oferty, w tym najnowszy uniwersalny carport Evolton ZET2, polskie moduły Bruk-Bet Fotowoltaika, zaawansowany magazyn energii dla firm Pixii PowerShaper2, falowniki oraz akcesoria Fronius, GoodWe, Huawei, KACO, przydomowe magazyny energii, pompy ciepła alpha innotec oraz Gree, systemy montażowe CWL, przewody Helukabel a także wiele innych marek produktów od autoryzowanego dystrybutora.

 • KONKURS!!! – Wygraj 3x1000 zł na wakacje!
  Zrób zdjęcie na stoisku Avrii, opublikuj na swoim profilu Facebookowym i oznacz hashtagiem #jestemzavrii. Sprawdź .
  Avrii-Stopka-1-kopia-2.png [5.42 MB]
Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.