ITO-Sp.-z-o.o.-logo-wyslano-EKOTECH-24.01.2023.jpg

Technologie informatyczne w gospodarce odpadami. Firma ITO w gronie wystawców EKOTECH

31 stycznia 2023
ITO to kolejna firma, która swoją ofertę zaprezentuje podczas nadchodzących Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Przedsiębiorstwo zapewnia klientom dostęp do oprogramowania ułatwiającego prowadzenie działalności w obszarze gospodarki odpadami, czyli aplikacji eBDO.

Spółka ITO na rynku działa od 2020 roku, jednak pracujący w niej specjaliści mogą pochwalić się znacznie dłuższym doświadczeniem – przede wszystkim w przemyśle, produkcji, gospodarce odpadami, ochronie środowiska oraz działaniami w zakresie Systemów Zarządzania Środowiskowego.

Zespół ITO współtworzył system automatycznego rejestrowania i raportowania BDO oraz kontroli przepływu odpadów od dostawcy do wykorzystania w procesie produkcyjnym. Wspomniany projekt stał się dla współautorów inspiracją do opracowania aplikacji internetowej eBDO, która jest uzupełnieniem rejestru BDO. Ponadto pomaga eliminować najczęściej popełniane błędy związane z jego obsługą.

Jakie są najważniejsze możliwości aplikacji?

  • oszczędność czasu i kosztów obsługi BDO,
  • integracja i synchronizacja z Systemem BDO,
  • generowanie, przetwarzanie i gromadzenie danych o gospodarce odpadami,
  • tworzenie elektronicznej dokumentacji spełniającej formalno-prawne wymagania.

Wszelkie zastosowania aplikacji eBDO przybliżą swoim gościom pracownicy ITO, którzy pojawią się na Targach EKOTECH. Stoisko firmy będzie można odwiedzić w Targach Kielce w dniach 8-9 marca 2023.

Odbiór darmowych biletów na targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego pod linkiem: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.