1z6t0633-20220620-Binkowski-X-Forum-Prezesow-i-Dyrektorow-Odlweni-2.jpg

Targi Kielce srebrnym sponsorem Forum Dyrektorów Odlewni

21 czerwca 2022
Targi Kielce zostały srebrnym sponsorem Forum Prezesów i Dyrektorów Odlewni - najważniejszego spotkania głównych graczy na rynku odlewniczym w Polsce. Każda edycja przyciąga Prezesów i Dyrektorów wszystkich polskich odlewni oraz firm będących dostawcami dla odlewnictwa.

Program Forum obejmuje kilka sesji tematycznych, dedykowanych aktualnym zagrożeniom i problemom z jakimi mierzy się polski przemysł odlewniczy – ale jest również szansom na jego rozwój.  Forum dostarcza wielu inspirujących prezentacji i informacji na temat nowości na rynku odlewniczym.

Na spotkaniu obecny był także prezes zarządu Targów Kielce – dr. Andrzej Mochoń.

Organizatorami spotkania są Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich oraz Odlewnicza Izba Gospodarcza a spotkanie odbywa się pod patronatem World Foundry Organisation,  CAEF – The European Foundry Organisation oraz Krajowej Izby Gospodarczej.

Polecane aktualności
27 czerwca 2022
Metal 2022 to seria międzynarodowych spotkań kooperacyjnych dedykowanych odlewnictwu i technologiom obróbki metali. 21 września po raz kolejny eksperci z branży będą rozmawiali na temat technologii i jej wykorzystaniu, tym razem, w formie hybrydowej.
14 kwietnia 2022
Confindustria Polonia organizuje Koncert Charytatywny, który odbędzie się 28 kwietnia w Oratorium Marianum, Plac Uniwersytecki 1 we Wrocławiu. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Ambasady Włoch i Włoskiego Instytutu Kultury w Krakowie.
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
01 grudnia 2021
W uroczystości wziął udział dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce
23 listopada 2021
Tegoroczne święto odlewników połączone będzie z jubileuszem 85-lecia Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich.