Teraz-Srodowisko.png

Targi EKOTECH z patronatem dziennika Teraz Środowisko

15 lutego 2023
Dziennik Teraz Środowisko objął patronatem medialnym nadchodzące Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Teraz Środowisko to internetowy dziennik B2B dla pracowników i specjalistów z sektora ochrony środowiska.

Dziennik branżowy Teraz Środowisko to źródło informacji na temat szeroko pojętej ochrony środowiska. Działa od 2014 roku, codziennie publikując teksty dotyczące nie tylko samego środowiska, ale także zmian prawnych w tym sektorze, zarówno w Polsce, jak i na arenie europejskiej. Zakres zainteresowania dziennika obejmuje także gospodarkę odpadami, wod-kan, energetykę odnawialną, planowanie przestrzenne, ryzyko środowiskowe czy zrównoważony rozwój.

Teraz Środowisko oferuje stały monitoring legislacyjny, przede wszystkim w obszarze gospodarki odpadami czy energetyki, z naciskiem na odnawialne źródła energii. Wszystkie fakty komentowane są przez uznanych branżowych ekspertów. Klimat, ślad węglowy, gospodarka wodna i działania samorządów, to stałe wątki podejmowane w artykułach publikowanych na portalu.

Zespołowi dziennika Teraz Środowisko serdecznie dziękujemy za objęcie Targów EKOTECH patronatem medialnym. Do zobaczenia 8 i 9 marca 2023 roku w Targach Kielce!

Darmowa rejestracja na Targi EKOTECH dostępna jest TUTAJ

8 i 9 marca w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.