20221128-150117.jpg
Ciągniki w specjalnych cenach będzie oferowała firma Elrol.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa od środy w Kielcach. Będą promocje na traktory i maszyny

17 stycznia 2023
Ciągniki sadownicze, maszyny, narzędzia, nawozy, a nawet usługi będzie można kupić taniej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. Wydarzenie w Targach Kielce odbędzie się już w środę i czwartek, 18 i 19 stycznia. Wstęp jest bezpłatny po rejestracji.

Podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa zaprezentuje się ponad 300 wystawców. Kilkudziesięciu z nich przygotowuje ofertę specjalną na obydwa dni. 

 

Taniej będzie można kupić traktory sadownicze – modele sadownicze John Deere i Prokmar DF30. Na zainteresowanych kombajnem  do zbioru  jabłek przemysłowych AP100 czeka rabat na dodatkowe wyposażenie. W promocji będą  zamgławiacze probiotyków i środków do zwalczania szkodników od firmy Unidoz, brona aktywna marki Vigolo z wałem Packer od ACS-ROLNIK, opryskiwacz sadowniczy Zupan model DT Maxi. Tańsze będą też urządzenia, jak pilarka łańcuchowa oraz opryskiwacz Akweduktu.

 

Specjalna oferta TSW obejmie także  systemy nawadniania i nawożenia. Wypróbować będzie można bezpłatnie systemy zarządzania gospodarstwem GreenCloud. Taniej będzie można dostać specjalistyczny program Biocontroller do szklarni z zestawami czujników, które mogą monitorować klimat, stan gleby lub podłoża, jakość zapylania oraz nawadnianie, co pomaga oszczędzać zasoby i zwiększać produktywność.

Promocje będzie można spotkać w ofercie nawozów, środków ochrony, kwasów humusowych. Rabaty przygotowali też przedsiębiorcy oferujący worki, siatki i skrzyniopalety. Specjalna oferta kilku firm przygotowana na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa  obejmuje też usługi, jak m.in. analiza patogenów, program węglowy wspomagający odbudowę materii organicznej gleby.

Kliknij i sprawdź wszystkie promocje Targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach 

TSW odbędą się w Targach Kielce 18 i 19 stycznia. Wystawa jest otwarta w środę od 9 do 17, w czwartek od 9 do 16. 

Czytaj więcej: 

Polecane aktualności
18 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to nie tylko niezwykle ciekawa ekspozycja. Odwiedzający mogą także wziąć udział w branżowych konferencjach.
17 stycznia 2024
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbywające się w Targach Kielce przyciągają tłum zwiedzających z różnych stron Polski. W halach przyglądają się innowacyjnym maszynom i poznają ciekawostkami z dziedziny ogrodnictwa.
17 stycznia 2024
Nowością tegorocznej wystawy, której bacznie przyglądają się zwiedzający, są poletka pokazowe drzewne i owocowe. Na pierwszym z sadzonkami jabłoni, gruszek i czereśni zamontowano najnowocześniejsze technologie do nawadniania, pomiaru i ochrony przed szkodnikami oraz niesprzyjającą pogodą. Na drugim poletku goście TSW mogą zobaczyć w tunelach sadzonki borówki amerykańskiej, malin i truskawek w nietypowych formach uprawy.
17 stycznia 2024
Eksperci przekazują mnóstwo potrzebnej wiedzy i wyjaśniają wiele kwestii ważnych dla branży ogrodniczej w czasie Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. W halach Targów Kielce trwają konferencje sadownicza i jagodowa, oraz trzy premierowe - maszynowa, dotycząca odnawialnych źródeł energii i pod hasłem "Przyszłość polskiego ogrodnictwa - strategia zamiast gaszenia pożarów".
17 stycznia 2024
– Mamy rekordową liczbę 424 wystawców, ponad 100 więcej niż przed rokiem, co pokazuje, że niełatwa decyzja o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Kielc, okazała się trafna. Kielce są w centrum produkcji owocowo-warzywniczej, a Targi Kielce są dla nas bardzo gościnne i czujemy się tu bardzo dobrze – mówił podczas oficjalnego otwarcia Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW ich dyrektor Jacek Kłudka.
17 stycznia 2024
Małżeństwo znane z programu "Rolnik szuka żony" oraz popularnych w kraju sadowników można spotkać na stoisku Uni-Farmy podczas dwóch dni Targów Sadownictwa i Warzywnictwa.
16 stycznia 2024
Nowatorskie maszyny, takie jak ciągnik autonomiczny czy kompaktowe ciągniki o unikatowych kształtach kabin, już wjeżdżają do hal Targów Kielce. 424 firmy z 18 krajów zagospodarowuje przestrzeń. Trwa budowa pięciu scen, na których prowadzone będą konferencje w ramach Kongresu TSW. Praca wre, by już rankiem wystawa błyszczała. Targi trwają w środę i czwartek, 17 i 18 stycznia. Bilety na tsw.pl, tu także interaktywna mapa.
08 stycznia 2024
Firma PRO CNC podczas wydarzenia w Targach Kielce zaprezentuje kompleksowe maszyny, które dysponują nawet pięcioma rozwiązaniami. Targi TSW potrwają 17 i 18 stycznia.