ekorum.png

Szkolenia i doradztwo ekologiczne. Firma Ekorum w gronie wystawców EKOTECH 2023

14 lutego 2023
Ekorum dołącza do grona wystawców na Targach EKOTECH! Firma od 2010 roku realizuje projekty dla branży ochrony środowiska, głównie z obszaru gospodarki odpadami, ochrony powietrza i gospodarki komunalnej. Swoją ofertę zaprezentuje już 8 i 9 marca w Targach Kielce.

Od 2011 roku firma Ekorum realizuje projekty w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. W jej ofercie można znaleźć organizację wyjazdów technicznych w kraju i za granicą, ale też całą gamę szkoleń i konferencji w obszarze środowiskowym. Prowadzi również działania w ramach edukacji ekologicznej i ekomarketingu, wspierając klientów w realizacji projektów związanych z ochroną środowiska. Ekorum to także doradztwo ekologiczne (ekokonsulting), czyli połączenie specjalistycznej wiedzy branżowej z doświadczeniem w zakresie realizacji projektów.

Usługi Ekorum skierowane są do wszystkich firm i organizacji z branży ochrony środowiska. Z oferty korzystają zarówno firmy komercyjne, jak i przedstawiciele samorządów terytorialnych, organizacji rządowych i pozarządowych, które patronują, finansują lub inwestują w działania dotyczące ochrony środowiska.

Ekorum specjalizuje się przede wszystkim w:

- organizacji konferencji, szkoleń i wyjazdów technicznych,

- prowadzeniu kampanii promocyjno-informacyjnych projektów,

- wsparciu gmin, miast i firm w zakresie komunikacji i edukacji mieszkańców,

- działaniach z obszaru ekomarketingu, m.in.: produkcji gier, spotów, filmów, gadżetów, ulotek, poradników, stron www.

Pakiet edukacyjny Ekorum pt. „Jak segregować odpady?” został wyróżniony podczas ubiegłorocznych Targów EKOTECH.

W dniach 8-9 marca 2023, podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Targach Kielce, goście będą mieli szansę dowiedzieć się więcej na temat oferty Ekorum i możliwości współpracy. Wystarczy odwiedzić stoisko firmy.

Odbiór darmowych biletów na Targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.