grafika-glowna-linkedin.png

Szeroka oferta zabawek i artykułów dziecięcych od firmy Stawscy na Kids’ Time

12 lutego 2024
Stawscy to założona w 1989 roku rodzinna firma z siedzibą w Gdańsku. Z wielkim oddaniem zajmuje się tworzeniem, importem i dystrybucją maskotek, magnesów, zabawek, pamiątek, artykułów dekoracyjnych oraz własnych unikalnych projektów na terenie całej Polski i krajów sąsiadujących. Specjalizuje się również w projektowaniu indywidualnych wzorów dla klientów. Ich ofertę będzie można zobaczyć przez trzy dni targów Kids’ Time już 21-23 lutego.

Co ich wyróżnia?

Z pewnością bardzo indywidualne podejście do klienta, poczucie humoru, rodzinna atmosfera, a przede wszystkim pasja oraz zamiłowanie do zabawek. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby produkty cechowała jak najlepsza jakość, unikalność i kreatywność.

Celem firmy jest nieustanne zaskakiwanie, dlatego stale szuka, wymyśla i z odwagą wdraża nowe pomysły. Nie boi się wyróżniać, próbować i eksperymentować dlatego również kreatywnie reaguje na potrzeby klientów.

Głównymi klientami firmy są parki rozrywki, ogrody zoologiczne oraz oceanaria takie jak: Orientarium Zoo Łódź, Zatorland, JuraPark, Zoo Charlotta, Zoo Gdańsk, Zoo Wrocław, Zoo Warszawa, Zoo Kraków, SeaPark, Oceanika, oraz wiele innych. Zaopatruje również stoiska i sklepy na całym pasie nadmorskim oraz górskim.

Oferta firmy Stawscy to ponad 1000 produktów w różnych kategoriach, w tym m.in.: maskotki, magnesy wykonane wedle naszych projektów pod parki tematyczne, zoo, oceanaria, psy, koty i wiele więcej, pamiątki tematyczne, kule śnieżne, realistyczne figurki psów i kotów, figurki dinozaurów, akcesoria, piłki pluszowe Fuzzy Ball oraz sportowe, zabawki antystresowe, czy zabawki kreatywne.

Szczególną uwagę należy poświęć serii maskotek My Little Pet House - milutkich zwierzątek w domkach oraz pluszowym magnesom w postaci zwierzątek.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.