LIONELO-LOGO-BEZSYGNETU-BLACK-01.png

Szeroka oferta produktów od polskiej marki lionelo na targach Kids' Time

04 lutego 2024
Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia stoiska marki lionelo E-18 , która od ponad 10 lat tworzy szeroką gamę akcesoriów dziecięcych, takich jak wózki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, bujaczki, rowerki biegowe oraz wiele więcej. Produkty znane są nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Marka wyróżnia się dedykowaną linią lionelo care, która skupia się na urządzeniach elektronicznych – nowoczesnych laktatorach, nianiach, podgrzewaczach czy nawet akcesoriach medycznych, takich jak nebulizatory.

Integralną częścią lionelo jest hasło „made by parents”. Specjaliści brandu nie tylko tworzą autorskie projekty, ale również sami są rodzicami, dzięki czemu doskonale znają ich potrzeby i potrafią na nie skutecznie odpowiadać, tworząc funkcjonalne i estetyczne produkty. Co ważne, oferta lionelo spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa (np. ADAC) i jakości (wyróżnienia Kaufkompass).

lionelo spotkasz na stoisku E-18 podczas KIDS' TIME Fair już od 21-23 lutego 2024!

Do zobaczenia!

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.