logo-PGR-2022.png

Strefa Planszowych Gier Roku podczas Kids’ Time

19 stycznia 2023
Tegoroczna edycja targów Kids’ Time odsłoni kolejną nowość, przygotowaną specjalnie z myślą o naszych wystawcach. Redakcja „Rynku Zabawek”, która jest partnerem strategicznym „Planszowej Gry Roku” – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży gier planszowych i karcianych, zorganizuje specjalną Strefę Planszowych Gier Roku.

Odwiedzając ją będzie można zapoznać się z topowymi tytułami nagrodzonymi w ostatniej edycji konkursu „PGR” w kategoriach: gra dla dzieci, gra dla całej rodziny, gra średnio zaawansowana, gra ekspercka, gra imprezowa, gra dla dwóch osób, gra tematyczna oraz najładniejsza gra. Strefa zostanie przygotowana w taki sposób, by każdy mógł dokładnie obejrzeć dowolną grę, ocenić jakość komponentów, przeczytać instrukcję oraz dowiedzieć się więcej o tytule.

logo-PGR-2022.png [431.76 KB] Konkurs „Planszowa Gra Roku”

Najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs w polskiej branży gier planszowych i karcianych. Jego celem jest wyróżnienie i nagrodzenie najciekawszych tytułów oraz inicjatyw związanych z nowoczesnymi, wydanymi po polsku grami planszowymi. Kapituła konkursu „Planszowa Gra Roku” złożona jest z ekspertów w tej dziedzinie, w tym redaktorów, autorów blogów, wideoblogów i podcastów, najbardziej zaangażowanych członków forów i grup internetowych dedykowanych planszówkom oraz animatorów imprez.

Magazyn „Rynek Zabawek”

logo-BRZ-v1-FINAL.jpg [344.19 KB]

 Profesjonalne pismo branżowe „Rynek Zabawek” odpowiada na rosnące potrzeby firm, idealnie sprawdzając się w roli łącznika między producentem, dystrybutorem, handlem, a konsumentem. Magazyn dedykowany jest specjalistom z rynku zabawek, gier, książek oraz artykułów dziecięcych.

  RZ-logo-1.jpg [43.79 KB]

Strefa Planszowych Gier Roku zlokalizowana będzie w hali C. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.