logo-PGR-2022.png

Strefa Planszowych Gier Roku podczas Kids’ Time

19 stycznia 2023
Tegoroczna edycja targów Kids’ Time odsłoni kolejną nowość, przygotowaną specjalnie z myślą o naszych wystawcach. Redakcja „Rynku Zabawek”, która jest partnerem strategicznym „Planszowej Gry Roku” – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży gier planszowych i karcianych, zorganizuje specjalną Strefę Planszowych Gier Roku.

Odwiedzając ją będzie można zapoznać się z topowymi tytułami nagrodzonymi w ostatniej edycji konkursu „PGR” w kategoriach: gra dla dzieci, gra dla całej rodziny, gra średnio zaawansowana, gra ekspercka, gra imprezowa, gra dla dwóch osób, gra tematyczna oraz najładniejsza gra. Strefa zostanie przygotowana w taki sposób, by każdy mógł dokładnie obejrzeć dowolną grę, ocenić jakość komponentów, przeczytać instrukcję oraz dowiedzieć się więcej o tytule.

logo-PGR-2022.png [431.76 KB] Konkurs „Planszowa Gra Roku”

Najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs w polskiej branży gier planszowych i karcianych. Jego celem jest wyróżnienie i nagrodzenie najciekawszych tytułów oraz inicjatyw związanych z nowoczesnymi, wydanymi po polsku grami planszowymi. Kapituła konkursu „Planszowa Gra Roku” złożona jest z ekspertów w tej dziedzinie, w tym redaktorów, autorów blogów, wideoblogów i podcastów, najbardziej zaangażowanych członków forów i grup internetowych dedykowanych planszówkom oraz animatorów imprez.

Magazyn „Rynek Zabawek”

logo-BRZ-v1-FINAL.jpg [344.19 KB]

 Profesjonalne pismo branżowe „Rynek Zabawek” odpowiada na rosnące potrzeby firm, idealnie sprawdzając się w roli łącznika między producentem, dystrybutorem, handlem, a konsumentem. Magazyn dedykowany jest specjalistom z rynku zabawek, gier, książek oraz artykułów dziecięcych.

  RZ-logo-1.jpg [43.79 KB]

Strefa Planszowych Gier Roku zlokalizowana będzie w hali C. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
26 stycznia 2023
Marka LaMere zaprasza wszystkich do swojego świata, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Produkowane w Polsce ubranka dla dziewczynek i chłopców wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i dzianin. Firma od zawsze kieruje się zasadą, że liczy się jakość, a nie ilość.
24 stycznia 2023
Współzałożyciel Profitcrew.pl – agencji specjalizującej się w sprzedaży na platformach e-commerce. Założyciel SN Accounts: biura księgowego w UK, które od kilkunastu lat umacnia pozycję polskich firm w Wielkiej Brytanii. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu nie tylko księgowości, lecz także marketingu, rekrutacji i doradztwa biznesowego.
20 stycznia 2023
Sbabam to powstała w 2015 roku, na 30-letnim doświadczeniu Tema Promotional Gifts, firma produkująca zabawki. W ciągu 5 lat wywindował się na szczyt we Włoszech, a obecnie, dzięki dystrybucji w 15 krajach Europy jest jej liderem. Cicaboom to z kolei firma prężnie działająca w świecie komiksów i mediów społecznościowych.
17 stycznia 2023
Trenerka i konsultantka specjalizująca się w handlu detalicznym będzie kolejną prelegentką Business Forum. W swojej prezentacji mówić będzie, jak zaplanować, zbudować i wdrożyć doskonałą obsługę klienta, co przekłada się na pozyskiwanie lojalnych kontrahentów i wzmacnia pozycję firmy na rynku.
11 stycznia 2023
Po raz pierwszy zagraniczni kupcy odwiedzający targi Kids’ Time będą mogli skorzystać z dedykowanego programu Hosted Buyers. Do tej pory swój udział w wydarzeniu potwierdzili goście z takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie.
10 stycznia 2023
Jeśli chcecie zapoznać się z szeroką ofertą oryginalnych artykułów papierniczych koniecznie zerknijcie w portfolio firmy Henry. Znajdziecie tam karnety okolicznościowe całoroczne i sezonowe, zaproszenia na najważniejsze wydarzenia okolicznościowe, plakaty czy podkłady – a wszystko to w przystępnej cenie.
09 stycznia 2023
Dr Monika Żuraw będzie jednym z wielu prelegentów obecnych w trakcie Business Forum targów Kids' Time. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego jest radcą prawnym w Kancelarii Żuraw&Pikora. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze zagranicznych globalnych marek, a także polskich podmiotów, a prawem własności intelektualnej zajmuje się od 20 lat.
05 stycznia 2023
Poznajcie Mullido – odległą krainę powstałą z miłości do podróży i pasji do tworzenia, gdzie każda kolekcja to zachwycająca podróż w nieznane.