KidsTime23-in-1200x627pxx.png

Strefa licencji nowością na KIDS’ TIME!

12 grudnia 2022
Strefa licencji to nowa przestrzeń Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, która służyć ma firmom i produktom licencyjnym. Stworzona specjalnie dla wystawców targowych przestrzeń będzie aktywna przez dwa dni 22 i 23 lutego 2023 roku.

Podczas Targów KIDS’ TIME 2023 wystawcy będą mieli wspaniałą okazję do poznania produktów licencyjnych. Wszystko za sprawą redakcji portalu Nalicencji.pl oraz zespołowi firmy consultingowej Brand to Brand. To ludzie z pasją i doświadczeniem w biznesie licencyjnym, którzy znają potencjał licencji i chcą promować oferty licencji i produktów licencyjnych, dzielić się wiedzą i zbudować środowisko biznesowe, promujące i rozwijające biznes produktów i usług licencyjnych w Polsce.

Najciekawszym elementem Strefy Licencji będzie z pewnością prezentacja produktów na licencji podczas spotkania, przygotowana specjalnie dla Wystawców Targów KIDS’ TIME. Z głównych tematów poruszanych podczas spotkania, uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • Jakie plany mają poszczególne licencje na 2023 rok
  • Jakie licencje są modne w Polsce
  • Na co zwracać uwagę, aby ocenić potencjał licencji
  • Licencje a walka z podróbkami
  • Networking

Uzyskają oni także e-Bazę wiedzy o licencjach i produktach licencyjnych.

Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.