KidsTime23-in-debiutanci-1200x1200px.png

Strefa Debiutów – miejsce dla nowych wystawców targów Kids Time

18 lutego 2023
Specjalnie z myślą o tych wystawcach, którzy do tej pory nie uczestniczyli w targach branży dziecięcej, stworzyliśmy specjalną przestrzeń. W czwartek 23 lutego, od godziny 11.30 na Speech Arenie w hali E, będą mieli czas, aby zaprezentować swoje firmy i marki szerszemu gronu odbiorców.

Strefa Debiutów, w jednym miejscu zgromadzi kilka firm, które w krótkich prezentacjach przedstawią swoją ofertą produktów i zachęcą do dalszych rozmów na własnych stoiskach. W grupie tej znalazły się takie marki jak:

  • B3 Sp. z o.o. - importer ekskluzywnych naczyń i akcesoriów kuchennych wiodących europejskich producentów. Oficjalny i wyłączny dystrybutor na terenie Polski m.in. Joseph Joseph, grupy Rayware, Black+Blum, Monbento, Drosselmeyer, Lund London
  • Carrello - producent wózków, krzesełek do karmienia, kojców, chodzików i innych artykułów dla dzieci
  • OKIDAY – producent akcesoriów samochodowych ułatwiających podróże z dzieckiem
  • Piapimo - producent artykułów wyprawkowych: śpiworki, rożki, otulacze do foteli, poduszki ciążowe i do karmienia, przytulanki, dekoracje do pokoju dziecięcego
  • Papillon Dystrybucja – dystrybutor produktów dla dzieci marek Mushie, Frigg, Ezimoov i Yoomi
  • Science Boards - wydawnictwo zajmuje się produkcją autorskich gier edukacyjnych bazujących na prawdziwej nauce
  • SN Account LTD - grupa czterech firm: SN Accounts, DTA, Back2UK, ProfitCrew - które dzięki wzajemnej współpracy zapewniają kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży do Wielkiej Brytanii
  • Viktoria – producent ubranek do chrztu i komunii

 

Spotkanie poprowadzi Urszula Kaszubowska z magazynu Branża Dziecięca.

Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.