pg-group.png
Inteligentne technologie energetyczne od SolarEdge na Targach ENEX.

SolarEdge - światowy lider w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych Wystawcą Targów ENEX

02 lutego 2023
SolarEdge tworzy inteligentne technologie energetyczne, które napędzają rozwój przyszłości. Jednym z nich są innowacyjne rozwiązania falownikowe, z którymi będzie można zapoznać się w trakcie jubileuszowych Targów ENEX od 8 do 9 marca 2023 roku.

Firma SolarEdge zajmuje się wieloma segmentami rynku energetycznego poprzez swoje rozwiązania w zakresie instalacji fotowoltaicznych, magazynowania, ładowania pojazdów elektrycznych, akumulatorów, UPS-ów i usług sieciowych. Przedsiębiorstwo opracowało inteligentne rozwiązanie falownikowe, które zmieniło sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych (PV). Falownik SolarEdge został zoptymalizowany pod kątem prądu stałego dąży do maksymalizacji produkcji energii elektrycznej przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii wytwarzanej przez system fotowoltaiczny (PV).

Oprócz prezentacji najnowszej oferty pionierów z branży i wielu premier produktowych od największych i najlepszych producentów rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, w trakcie jubileuszowych Targów ENEX nie zabraknie atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących. W programie zaplanowano m.in.: Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR + w całości poświęcone PV i magazynom energii, Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, Konferencję Energia PL o magazynach energii, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRĘ MIEJSKĄ w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami, Konkursy dla Instalatorów. Uczestnicy Targów będą mieli okazję spotkać najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów zajmujących się branżą OZE.

W tym samym czasie co Targi ENEX odbędą się Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce.

Udział w targach ENEX jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.