18525355dca95a0ba0cc.jpeg
Seminarium techniczne w Targach Kielce

SEMINARIUM TECHNICZNE PLASTECH INFO NA PLASTPOLU W TARGACH KIELCE

12 listopada 2019

Znaczenie nowoczesnych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych dla rozwoju przemysłu

Na stoiskach XXIV edycji Międzynarodowych Targach Przetwórców Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL’2020, które odbędą się w Kielcach w dn. 19-22.V.2020 r. roku prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne oraz procesy przetwórcze wyrobów z tworzyw sztucznych. Spotkaniom targowym, tak jak co roku, towarzyszyć będzie także bogaty program konferencji i seminariów kierowany do szerokiego grona specjalistów i branżystów, którzy pojawią się w Kielcach.

 Tak jak co roku jednym z głównych wydarzeń towarzyszących będzie Seminarium Techniczne PLASTECH INFO, organizowane przez Serwis Internetowy WWW.TWORZYWA.PL przy współpracy z Platformą e-usług dla branży tworzyw sztucznych WWW.GENPLAST.PL

 „Towarzysząca tegorocznym Targom PLASTPOL kolejna edycja Seminarium Technicznego PLASTECH INFO, będzie łączyć nurt typowych technicznych prezentacji z praktycznymi warsztatami zawodowymi prowadzonymi przez posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie zawodowe wybitnych branżystów, reprezentujących jednocześnie uznane ośrodki akademickie – mówi Jacek SZCZERBA, Prezes Zarządu GENPLAST Sp. z o.o.

 „Ta sprawdzona już w ubiegłym roku nowa formuła Seminarium PLASTECH INFO w Kielcach potwierdziła duże zainteresowanie branżystów organizowanym wspólnie z Targami Kielce przez nas wydarzeniem – dodaje. Tegoroczna edycja będzie się odbywać pod hasłem przewodnim „ZNACZENIE NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH DLA ROZWOJU PRZEMYSŁU” i wspólnie mamy nadzieję, że w jeszcze większym stopniu niż dotychczas uda nam się skupić i zaprosić do udziału w tym Wydarzeniu kadrę inżynierską związaną z szeroko rozumianym przetwórstwem tworzyw sztucznych. Chcemy łączyć kolejne pokolenia specjalistów pracujących w naszej branży, zachęcając zarówno do wymiany doświadczeń jak również zapraszając do ożywionej dyskusji nad trendami rozwojowymi i jej przyszłością, podkreślając wiodącą rolę technologii przetwórstwa TS w rozwoju całego przemysłu.

 Seminarium będzie odbywać się w trakcie trwania targów PLASTPOL’2020, Hala E (WSTĘP WOLNY). Zapraszamy!

(AO)

Polecane aktualności
24 lutego 2020
W ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, do Targów Kielce przyjedzie wielu branżowych dziennikarzy
24 lutego 2020
Akademia Rolbatch poprowadzi cykl szkoleń w trakcie targów Plastpol od 19 do 22 maja w Targach Kielce
09 marca 2020
Klaster Gospodarki Odpadami i Recyklingu - Krajowy Klaster Kluczowy zorganizuje podczas PLASTPOLU konferencję "Opakowania dla recyklingu. Dobre przykłady w gospodarce o obiegu zamkniętym".
03 kwietnia 2020
Trwająca pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 nakazuje ostrożność najwyższego stopnia. Szczególnie uważnie należy podchodzić do zaopatrywania się w żywność. Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych apeluje, by w najbliższych tygodniach korzystać wyłącznie ze szczelnie zapakowanych produktów żywnościowych.
23 kwietnia 2020
Wbrew mającej miejsce w ostatnich miesiącach i prowadzonej z wyjątkową intensywnością negatywną kampanią wizerunkową całej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych warto zwrócić uwagę wszystkich obywateli naszego kraju na swoisty paradoks występujący w ostatnim czasie, związany z tą właśnie grupą materiałów
23 kwietnia 2020
Cały świat stanął przed wyzwaniem, którego skali, rozmiarów, skutków i następstw nie jest w stanie zaprojektować i przewidzieć żaden umysł. Bez względu na to jak bardzo zmieni się nasze życie po „epoce koronawirusa” musimy pamiętać, że samo w sobie jest ono wartością największą i najcenniejszą. I zrobić wszystko by je chronić w każdy możliwy sposób w odniesieniu do każdego człowieka.
28 kwietnia 2020
Jedno działanie cenniejsze od dziesięciu pomysłów – tymi słowami Emre Yilmaza można w krótki sposób podsumować spontaniczne działanie dwóch firm, które w ramach akcji Plastics 4 Life postanowiły dać w czytelny sposób sygnał dla całej branży przetwórców tworzyw sztucznych, że RAZEM znaczy WIĘCEJ i LEPIEJ.
15 lipca 2020
PLASTPOL to cenione w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie organizowane przez TARGI KIELCE, corocznie skupiające wokół siebie największe firmy i przedstawicieli branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Zapraszamy od 6 do 9 października.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy