media-2426943-640.jpg

Informacje dla dziennikarzy – PLASTPOL

01 października 2020
Jak uzyskać akredytację na nadchodzące Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL?

Wszyscy dziennikarze, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, na podstawie legitymacji prasowej będą mogli odebrać imienny identyfikator w Biurze Prasowym TK.

Aby otrzymać przepustkę, należy okazać legitymację prasową i oczywiście wypełnić ankietę epidemiologiczną, która jest elementem środków ostrożności, jakie wprowadzone zostały na terenie ośrodka wystawienniczego w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzeń.

Dla ułatwienia całej procedury akredytacyjnej, wejście do ośrodka będzie możliwe zarówno przez terminal wschodni, jak i zachodni. Dziennikarze, po obowiązkowym pomiarze temperatury ciała i dezynfekcji powinni bezpośrednio kierować się do Biura Prasowego. Dla przedstawicieli mediów udostępniony zostanie również bezpłatnie parking (wjazd bramą nr 3).

W razie pytań prosimy o kontakt z Arturem Olszewskim – tel. 600-895-706, olszewski.artur@targikielce.pl

(AO)

Polecane aktualności
07 października 2020
Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji targów PLASTPOL jest tradycyjnie seminarium techniczne PLASTECH-INFO.
06 października 2020
Jak każdego roku, również i tym razem podczas targów PLASTPOL odbyło się spotkanie branży tworzyw sztucznych.
06 października 2020
Wyjątkowa edycja targów Plastpol właśnie wystartowała. Wystawa, początkowo planowana na maj, zgromadziła 147 wystawców z 12 krajów. Przedstawiciele firm z Austrii, Czechy, Danii, Holandii, Litwy, Niemiec, Polski, Serbii, Słowenii, Szwajcarii, Ukrainy i Włochy przez trzy targowe dni będą prezentować swoją ofertę zwiedzającym z całej Europy.
06 października 2020
W XXIV Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL weźmie udział firma Sygnis.
05 października 2020
Celem firmy jest wspieranie rozwoju przemysłu poprzez fachowe doradztwo techniczne oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i maszynowych. Oferty tej firmy nie mogło zabraknąć na tegorocznych Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
29 września 2020
Seminarium online będzie uzupełnieniem tradycyjnej odsłony tegorocznych Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
29 września 2020
Sezon jesienny w Targach Kielce upływa pod znakiem przemysłowych wydarzeń. We wrześniu odbył się już Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego oraz Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi. Już w październiku kolejna odsłona iście przemysłowego przedsięwzięcia, którym będą Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy – 6-8 października
25 września 2020
Do wystawców targów Plastpol dołącza kolejna firma. Meusburger jest wiodącym producentem elementów znormalizowanych o wysokiej precyzji. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów Plastpol, które zaczynają się już 6 października w Targach Kielce.