JPG-LOGO-SBABAM-Tavola-disegno-1.jpg

Sbabam i Cicaboom – siostrzane firmy na targach Kids’ Time

20 stycznia 2023
Sbabam to powstała w 2015 roku, na 30-letnim doświadczeniu Tema Promotional Gifts, firma produkująca zabawki. W ciągu 5 lat wywindował się na szczyt we Włoszech, a obecnie, dzięki dystrybucji w 15 krajach Europy jest jej liderem. Cicaboom to z kolei firma prężnie działająca w świecie komiksów i mediów społecznościowych.

Produkty marki Sbabam projektowane są w centrali firmy w Arcore, na przedmieściach Mediolanu. W 2017 roku, dzięki internacjonalizacji, firma otworzyła siedzibę w Hiszpanii, która stała się drugim rynkiem zbytu. Sbabam projektuje i produkuje każdego roku ponad 60 nowych kolekcji. Kreatywność i elastyczność to znaki rozpoznawcze firmy, która zawsze szuka nowych pomysłów i partnerstw, aby rozwijać się na arenie międzynarodowej. W trakcie targów Kids’ Time firma zaprezentuje wiele nowości, które zostaną wprowadzone na rynek w 2023 roku. W swojej ofercie posiada również wiele produktów licencjonowanych takich marek jak: Disney, Bing, Smurfs, czy Hello Kitty.

Dziewczęce linie tworzą takie marki jak: My Princess – magiczny świat księżniczek. Słodkie zwierzaki do adopcji i przytulania razem ze swoimi małymi szczeniętami. Kokoro – jedna z najpiękniejszych i najbardziej znaczących linii wśród kolekcji. Wśród najbardziej znaczących linii chłopięcych są Legend of Animals i Dominator związane ze światem zwierząt.

Projekt Cicaboom zrodził się z doświadczenia i pasji budowanych przez trzydzieści lat pracy Fulvio Fantino, Elisabetty Insile i Massimo Tenaniego, trzech partnerów-założycieli Cicaboom, firmy, która stworzyła i jest właścicielem marki Letrabots. Z biegiem czasu marka Letrabots, litery przekształcające się w roboty, stała się prawdziwym uniwersum złożonym z gier, ośmiu różnych i fascynujących serii, w tym legendarnych Letranimals, komiksów, animacji i kreskówek. Aktualnie Cicaboom pracuje w studiu telewizyjnym Mondo na Teneryfie nad pierwszym serialem animowanym składającym się z 20 odcinków. Kreatywność, niezwykła grafika i opowiadanie historii to identyfikujące i podstawowe cechy marki Cicaboom.

Pełną ofertę producenta znajdziecie podczas Targów Kids’ Time od 22 do 24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.