JPG-LOGO-SBABAM-Tavola-disegno-1.jpg

Sbabam i Cicaboom – siostrzane firmy na targach Kids’ Time

20 stycznia 2023
Sbabam to powstała w 2015 roku, na 30-letnim doświadczeniu Tema Promotional Gifts, firma produkująca zabawki. W ciągu 5 lat wywindował się na szczyt we Włoszech, a obecnie, dzięki dystrybucji w 15 krajach Europy jest jej liderem. Cicaboom to z kolei firma prężnie działająca w świecie komiksów i mediów społecznościowych.

Produkty marki Sbabam projektowane są w centrali firmy w Arcore, na przedmieściach Mediolanu. W 2017 roku, dzięki internacjonalizacji, firma otworzyła siedzibę w Hiszpanii, która stała się drugim rynkiem zbytu. Sbabam projektuje i produkuje każdego roku ponad 60 nowych kolekcji. Kreatywność i elastyczność to znaki rozpoznawcze firmy, która zawsze szuka nowych pomysłów i partnerstw, aby rozwijać się na arenie międzynarodowej. W trakcie targów Kids’ Time firma zaprezentuje wiele nowości, które zostaną wprowadzone na rynek w 2023 roku. W swojej ofercie posiada również wiele produktów licencjonowanych takich marek jak: Disney, Bing, Smurfs, czy Hello Kitty.

Dziewczęce linie tworzą takie marki jak: My Princess – magiczny świat księżniczek. Słodkie zwierzaki do adopcji i przytulania razem ze swoimi małymi szczeniętami. Kokoro – jedna z najpiękniejszych i najbardziej znaczących linii wśród kolekcji. Wśród najbardziej znaczących linii chłopięcych są Legend of Animals i Dominator związane ze światem zwierząt.

Projekt Cicaboom zrodził się z doświadczenia i pasji budowanych przez trzydzieści lat pracy Fulvio Fantino, Elisabetty Insile i Massimo Tenaniego, trzech partnerów-założycieli Cicaboom, firmy, która stworzyła i jest właścicielem marki Letrabots. Z biegiem czasu marka Letrabots, litery przekształcające się w roboty, stała się prawdziwym uniwersum złożonym z gier, ośmiu różnych i fascynujących serii, w tym legendarnych Letranimals, komiksów, animacji i kreskówek. Aktualnie Cicaboom pracuje w studiu telewizyjnym Mondo na Teneryfie nad pierwszym serialem animowanym składającym się z 20 odcinków. Kreatywność, niezwykła grafika i opowiadanie historii to identyfikujące i podstawowe cechy marki Cicaboom.

Pełną ofertę producenta znajdziecie podczas Targów Kids’ Time od 22 do 24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
26 stycznia 2023
Marka LaMere zaprasza wszystkich do swojego świata, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Produkowane w Polsce ubranka dla dziewczynek i chłopców wyróżniają się najwyższą jakością tkanin i dzianin. Firma od zawsze kieruje się zasadą, że liczy się jakość, a nie ilość.
24 stycznia 2023
Współzałożyciel Profitcrew.pl – agencji specjalizującej się w sprzedaży na platformach e-commerce. Założyciel SN Accounts: biura księgowego w UK, które od kilkunastu lat umacnia pozycję polskich firm w Wielkiej Brytanii. Biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu nie tylko księgowości, lecz także marketingu, rekrutacji i doradztwa biznesowego.
19 stycznia 2023
Tegoroczna edycja targów Kids’ Time odsłoni kolejną nowość, przygotowaną specjalnie z myślą o naszych wystawcach. Redakcja „Rynku Zabawek”, która jest partnerem strategicznym „Planszowej Gry Roku” – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży gier planszowych i karcianych, zorganizuje specjalną Strefę Planszowych Gier Roku.
17 stycznia 2023
Trenerka i konsultantka specjalizująca się w handlu detalicznym będzie kolejną prelegentką Business Forum. W swojej prezentacji mówić będzie, jak zaplanować, zbudować i wdrożyć doskonałą obsługę klienta, co przekłada się na pozyskiwanie lojalnych kontrahentów i wzmacnia pozycję firmy na rynku.
11 stycznia 2023
Po raz pierwszy zagraniczni kupcy odwiedzający targi Kids’ Time będą mogli skorzystać z dedykowanego programu Hosted Buyers. Do tej pory swój udział w wydarzeniu potwierdzili goście z takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie.
10 stycznia 2023
Jeśli chcecie zapoznać się z szeroką ofertą oryginalnych artykułów papierniczych koniecznie zerknijcie w portfolio firmy Henry. Znajdziecie tam karnety okolicznościowe całoroczne i sezonowe, zaproszenia na najważniejsze wydarzenia okolicznościowe, plakaty czy podkłady – a wszystko to w przystępnej cenie.
09 stycznia 2023
Dr Monika Żuraw będzie jednym z wielu prelegentów obecnych w trakcie Business Forum targów Kids' Time. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego jest radcą prawnym w Kancelarii Żuraw&Pikora. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze zagranicznych globalnych marek, a także polskich podmiotów, a prawem własności intelektualnej zajmuje się od 20 lat.
05 stycznia 2023
Poznajcie Mullido – odległą krainę powstałą z miłości do podróży i pasji do tworzenia, gdzie każda kolekcja to zachwycająca podróż w nieznane.