RS60.JPG

Rozdrabniacze UNTHA na Targach EKOTECH. Oto, co zaprezentuje producent

17 lutego 2023
Do grona wystawców na Targach EKOTECH dołącza UNTHA – producent rozdrabniaczy przemysłowych dla branży gospodarki odpadami, sprzedający swoje produkty na całym świecie. Rozdrabniacze tej marki wykorzystywane są przy zagospodarowaniu m.in. odpadów komunalnych, przemysłowych, wielkogabarytowych, biomasy, opon i wielu innych.

Kto powinien odwiedzić stoisko firmy UNTHA podczas Targów EKOTECH? Przede wszystkim przedstawiciele małych, średnich i dużych podmiotów z branży zagospodarowania odpadów, ale również recyklerów tworzyw sztucznych, makulatury, dokumentów, odpadów ZSEE, odpadów medycznych i innych.

UNTHA zaprezentuje możliwości swoich urządzeń: jedno, dwu i czterowałowych, z różnym wyposażeniem. Pracownicy firmy będą służyć radą w zakresie doboru i optymalizacji pracy rozdrabniaczy dla poszczególnych aplikacji. Opowiedzą również o polskim centrum testowym urządzeń UNTHA, centralnym centrum testowym w Austrii oraz akcjach testowania materiałów odpadowych bezpośrednio u klienta. 

Na stoisku UNTHA będzie można zobaczyć linie produktowe, cieszące się największą popularnością na rodzimym rynku – czterowałowe, wolnoobrotowe rozdrabniacze klasy RS30 do RS150 o przerobie 0,5-7t/h. Oprócz tego zaprezentowane zostaną elektryczne, mobilne rozdrabniacze XR3000/2000 o możliwościach 10-70t/h. Klasa XR przeznaczona jest m.in. do rozdrabniania wstępnego i końcowego, ale przede wszystkim jednofazowego rozdrabniania do parametrów wielkościowych paliw alternatywnych (RDF).

Prezentację UNTHA zobaczymy podczas trwających w dniach 8-9 marca 2023 Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Targach Kielce.

Odbiór darmowych biletów na Targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.