530d62b6-1802-4430-a3bc-81aec30a1914.JPG

Rowery i inne akcesoria z Kazachstanu obecne na Kids’ Time

03 lutego 2023
Fabryka Wyrobów Metalowych w Karagandzie już 22-24 lutego 2023 roku zaprezentuje ofertę produktów dla dzieci. Słynąca z produkcji rowerków marka w swojej ofercie posiada także wózki spacerowe, kojce dla dzieci, czy wyposażenie placów zabaw. Założona w 2003 roku firma przeszła reorganizację i stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem.

Założona w 1968 roku Fabryka Wyrobów Metalowych w Karagandzie od początku zajmowała się produkcją asortymentu dziecięcego: rowerków dziecięcych, wózków spacerowych, sanek. Produkty fabryki, zwłaszcza rowery dziecięce, były bardzo poszukiwane nie tylko w Kazachstanie, ale także w republikach byłego ZSRR i eksportowane na Węgry. Efektem pracy zespołu było uznanie rowerów na rynku międzynarodowym. Rower dziecięcy "Baldyrgan" (Maluch) otrzymał w Meksyku diamentową gwiazdę jakości i międzynarodowy certyfikat jakości.

Obecnie firma produkuje rowery dziecięce "Baldyrgan" o różnych modyfikacjach, wózki spacerowych i towarowe oraz nowe produkty: kojce dla dzieci, Sanok "Alakai", pojemniki metalowe, Klapki dla dzieci i dorosłych, okucia meblowe, małe formy architektoniczne, wyposażenie placów zabaw, sprzęt dla przemysłu. LLP „Karaganda Fabryka Wyrobów Metalowych" jest laureatem konkursu "Przyjaciel z dzieciństwa", a w latach 2008-2022 wygrywała konkurs "Najlepszy Produkt Kazachstanu". Co roku bierze również udział w międzynarodowych wystawach. Aktualnie firma dąży do wejścia na rynek europejski, dlatego już wkrótce pojawi się na targach Kids’ Time w Kielcach, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe i handlowe.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.