kreator.jpg

Rewelacyjne mundury na POLSECURE 2024

16 kwietnia 2024
Targi skierowane do służb to doskonałe miejsce dla prezentacji oferty umundurowania. Właśnie takie produkty przywiezie do Targów Kielce firma Kreator.

Kreator Sp. z o.o. Sp.k. to rodzinna firma z tradycjami. Mieści się w Toruniu i od ponad 35 lat produkuje mundury i odzież korporacyjną dla klientów indywidualnych oraz służb (m.in. dla Policji, Wojsk Lądowych, Państwowej Straży Pożarnej, Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej, Straży Granicznej, Jednostek Realizacyjnych). Mundury galowe, wyjściowe, bojowe i polowe są projektowane i szyte na miarę oraz z tabeli. Kreator wykorzystuje tylko materiały najwyższej jakości. Dostarcza mundury zgodne z dokumentacją i wzorami. Dobiera akcesoria i dodatki.

Dotychczas Kreator wyprodukował m.in:

- 50.000 mundurów dla Wojsk Lądowych

- 30.000 mundurów dla Służby Więziennej

- 30.000 mundurów dla Straży Pożarnej

- 20.000 mundurów dla Sił Powietrznych

oraz tysiące mundurów, kombinezonów, płaszczy i innych elementów ubioru dla pozostałych służb i korporacji.

Firma oferuje też unikatowy system umundurowania ALFA, czyli spodnie, kurtki i bluzy kombat przetestowane i zatwierdzone przez żołnierzy sił specjalnych.

Od niedawna Kreator rozwija markę DURABO, w której przekłada "mundurowe" doświadczenie na odzież taktyczną, bojową i outdoorową najwyższej trwałości (spodnie, bluzy, kurtki, koszule i akcesoria).

W czasie targów serdecznie zapraszamy na stoisko F-35 a do sklepów online: https://kreatortorun.pl/ i https://durabo.eu - przez całą dobę!

Polecane aktualności
25 kwietnia 2024
Ostatniego dnia targów Polsecure, podczas uroczystej gali wręczono nagrody specjalne służb mundurowych oraz medale i wyróżnienia za najlepsze produkty i stoiska. Specjalnym dyplomem uhonorowano funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa z okazji 100-lecia istnienia formacji.
25 kwietnia 2024
Elementy testu sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w policji wykonywali uczniowie klas mundurowych w ostatnim dniu Międzynarodowych Targów POLSECURE w Kielcach.
25 kwietnia 2024
Kilkaset uczniów ze szkół mundurowych spotkało się z funkcjonariuszami różnych jednostek Policji podczas targów POLSECURE w kieleckim ośrodku wystawienniczym. „Myślę, że warto ubrać mundur polskiego policjanta. To przynosi bardzo wiele satysfakcji. Ja czuję tę satysfakcję każdego dnia” – mówił do młodzieży nadinsp. Roman Kuster, Zastępca Komendanta Głównego Policji.
24 kwietnia 2024
Funkcjonariusze z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, Służby Więziennej oraz strażacy zaprezentowali swoje umiejętności podczas dynamicznych pokazów z użyciem realistycznych wybuchów, specjalistycznego sprzętu oraz psa taktycznego. Nie obyło się bez strzałów, pożaru i ofiar.
24 kwietnia 2024
25 milionów dofinansowania ze środków europejskich dostał projekt zrealizowany przez Centralne Biuro Śledcze Policji i określany nieformalnie nazwą „gwiazda śmierci”. To jedno z największych dofinansowań dla CBŚP obejmowało siedem zadań związanych ze zwalczaniem przestępczości. O wykorzystywaniu środków unijnych przez polską policję dyskutowano podczas targów Polsecure w Kielcach.
23 kwietnia 2024
W obecności Komendanta Głównego Policji insp. Marka Boronia, innych dowódców służb mundurowych oraz gości targów Polsecure odbyły się pokazy dynamiczne przygotowane przez funkcjonariuszy Komendy Głównej Policji oraz Służby Ochrony Państwa. Były strzały, brawurowa jazda, ewakuacja i podróż do przeszłości.
23 kwietnia 2024
Liczni przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne, bogata oferta wystawców, merytoryczne spotkania, niesamowite pokazy – Międzynarodowe Targi POLSECURE, ruszyły w kieleckim ośrodku już po raz trzeci niezmiennie udowadniając swoją pozycję wydarzenia ważnego dla bezpieczeństwa.
22 kwietnia 2024
Motywem przewodnim tegorocznej międzynarodowej konferencji organizowanej przez Komendę Główną Policji podczas Targów POLSECURE będzie 20 lat Polski w Unii Europejskiej. Ekspozycja również będzie nawiązywała do tej tematyki.