do-wykorzystania.png
Pompa ciepła Eco Pomp warta jest 30 tys. złotych.

Przyjdź na ENEX i wygraj pompę ciepła Eco Pomp na stoisku PV Energia Polska!

05 marca 2023
W trakcie Targów Enex zapraszamy na stoisko D16 w hali D firmy PV Energia Polska i do udziału w konkursie na najlepsze hasło reklamowe. Do wygrania pompa ciepła marki Eco Pomp 9kW o wartości 30 000 zł. Nie zabraknie nagród pocieszenia za II i III miejsce w konkursie!

Już od 8 do 9 marca zapraszamy na stoisko firmy PV Energia Polska nr D 16, gdzie można wygrać pompę ciepła marki Eco Pomp monoblok powietrze-woda. Wystarczy wziąć udział w zabawie i wymyśleć hasło reklamujące pompę ciepła marki Eco  Pomp, a następnie wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na urządzeniach znajdujących się na stoisku firmy PV Energia Polska. Autor najlepszego hasła reklamowego otrzyma pompę ciepła Eco Pomp 9 kW o równowartości 30 000 zł. Atrakcyjne vouchery rabatowe przewidziano również dla kolejnych dwóch najlepszych haseł.

Pompy ciepła marki Eco Pomp monoblok powietrze-woda charakteryzują się wysoką klasą wydajności i wysokim współczynnikiem COP, niskim poziomem hałasu oraz eleganckim i kompaktowym wyglądem.  Kluczowe podzespoły, które wyróżniają Eco Pomp na tle innych pomp to m.in.: sprężarka o międzynarodowej renomie Mitsubishi; płytowy wymiennik ciepła renomowanej marki Danfoss; czterodrożny zawór, który umożliwia realizację trzech funkcji: chłodzenia, ogrzewania i odszraniania.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

(MSi)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.