newsletter-285x185px.jpg

Przedstawiamy Delta Trade ! Producenta międzynarodowej marki Delsit- niezwykłych mebelków i akcesoriów dla najmłodszych

03 lutego 2024
Czy myśleliście kiedyś o mebelkach dla dzieci, które nie tylko są praktyczne, ale także magiczne? Delsit przenosi nasze marzenia o idealnym pokoiku dziecięcym na wyższy poziom, oferując kolekcję, która zaskakuje lekkością i innowacyjnością.

Co sprawia, że Delsit wyróżnia się na tle innych?
Lekkie jak piórko: Mebelki Delsit są zaprojektowane z myślą o najmłodszych, uwzględniając zarówno ich bezpieczeństwo, jak i łatwość obsługi dla rodziców.
Kreatywność bez granic: Z Delsit, Twoje dziecko może mieć własny kawałek magicznego świata! Mebelki są nie tylko funkcjonalne, ale także zachęcają do kreatywnego myślenia i zabawy.
Eko-przyjazność: Troszczymy się o przyszłość naszych maluchów i planety. Delsit stosuje materiały testowane i bezpieczne, dbając o środowisko, w którym rosną nasze dzieci.

Dołączcie do nas na Międzynarodowych Targach Kids Time, aby osobiście przekonać się, jak Delsit rewolucjonizuje świat dziecięcego designu!

Do zobaczenia 21-23 lutego w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.