54270745cf8d762ded5b.png
Sensolium na AtoPsoriaDerm

Produkty kosmetyczne od Sensolium na AtoPsoriaDerm

03 czerwca 2019
Na III Targach dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry zaprezentuje się marka Sensolium.

Marka Sensolium to produkty kosmetyczne do pielęgnacji suchej skóry skłonnej do zmian łuszczycowych i atopowego zapalenia skóry dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Wszystkie produkty marki Sensolium są hipoalergiczne, przebadane dermatologicznie oraz nie zawierają substancji zapachowych. W ofercie marki znajdują się: krem do twarzy i ciała, emulsja pod prysznic, emulsja do kąpieli, szampon oraz hipoalergiczne mydło – pełny opis na stronie www.sensolium.plWłaścicielem marki jest Silesian Pharma Sp. z o.o. - firma oferująca produkty o wysokiej jakości, często poszukiwane przez konsumentów z zachowaniem atrakcyjnych cen. Są to suplementy diety, wyroby medyczne, produkty kosmetyczne, środki spożywcze oraz inne.

Te oraz wiele innych produktów będzie można zobaczyć 8 czerwca podczas III Targów dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry.

(JN)

Polecane aktualności
07 czerwca 2019
Kilkanaście zdjęć z „biedronkowej” sesji, która powstała wiosną w ogrodzie włoskim dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach można podziwiać podczas targów Atopsoriaderm 2019 w Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Można także zrobić sobie zdjęcie…
07 maja 2019
Książka pt. „Atopowe Zapalenie Skóry” napisana pod redakcją prof. Joanny Narbutt oraz prof. Rafała Pawliczaka to nowość od wydawnictwa Termedia. Jest ona skierowana nie tylko do specjalistów, ale może również stanowić cenną wiedzę dla każdego pacjenta cierpiącego na to schorzenie.
12 czerwca 2018
Bezpłatne targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce zgromadziły 30 firm, odwiedziło je ponad 400 osób.