56690145cd18258d925f.jpg
Książka pt. "Atopowe Zapalenie Skóry"

Pierwszy polski podręcznik dotyczący atopowego zapalenia skóry

07 maja 2019
Książka pt. „Atopowe Zapalenie Skóry” napisana pod redakcją prof. Joanny Narbutt oraz prof. Rafała Pawliczaka to nowość od wydawnictwa Termedia. Jest ona skierowana nie tylko do specjalistów, ale może również stanowić cenną wiedzę dla każdego pacjenta cierpiącego na to schorzenie.

„Atopowe Zapalenie Skóry” to pierwszy polski podręcznik kompleksowo tłumaczący patogenezę, klinikę oraz leczenie atopowego zapalenia skóry na podstawie dowodów naukowych. Ze względu na przewlekły przebieg i możliwość współistnienia cech mało swoistych istnieje wiele odmiennych postaci tej choroby.

Na szczególną uwagę zasługują rozdziały traktujące o atopowym zapaleniu skóry u osób starszych i ciężarnych kobiet. Książka została przygotowana przez zespół specjalistów: alergologa, dermatologa, pediatrę i psychologa. Można ją nabyć na stronie internetowej - kliknij TUTAJ.

III Targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry odbędą się 8 czerwca w Targach Kielce.

(JN)

Polecane aktualności
07 czerwca 2019
Kilkanaście zdjęć z „biedronkowej” sesji, która powstała wiosną w ogrodzie włoskim dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach można podziwiać podczas targów Atopsoriaderm 2019 w Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Można także zrobić sobie zdjęcie…
03 czerwca 2019
Na III Targach dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry zaprezentuje się marka Sensolium.
12 czerwca 2018
Bezpłatne targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce zgromadziły 30 firm, odwiedziło je ponad 400 osób.