85544855b2529a5ada1a.jpg
AtoPsoriaDerm to bezpłatne targi połączone z konferencją pełną ekspertów specjalizujących się w tematyce łuszczycowej.

Ponad 400 osób na targach AtoPsoriaDerm w Targach Kielce

12 czerwca 2018
Bezpłatne targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce zgromadziły 30 firm, odwiedziło je ponad 400 osób.

Blisko milion osób choruje w Polsce na łuszczycę. Warto podkreślić, że to choroba genetyczna, niezakaźna, jednak często objawia się nieestetycznymi zmianami na skórze, co wciąż spotyka się z niezrozumieniem społeczeństwa. Pierwsza edycja AtoPsoriaDerm zgromadziła 400 osób z całej Polski, pokazując jednocześnie, jak bardzo brakuje tego typu spotkań. 

Podczas targów AtoPsoriaDerm zwiedzający mieei okazję zapoznać się z gamą najnowocześniejszych preparatów, przeznaczonych do pielęgnacji skóry łuszczycowej, problematycznej i wspomagających proces leczniczy. Na stoiskach można było skorzystać z wiedzy konsultantów i kupić wybrane produkty. Wydarzenie było okazją do uzyskania informacji w zakresie leczenia dermatoz i ośrodków, w których te terapie można zrealizować.

Towarzysząca targom AtoPsoriaDerm konferencja poruszyła aktualne problemy organizacyjne i medyczne związane z profilaktyką i leczeniem chorych na łuszczycę w Polsce.  Między innymi rolę pacjenta w uzyskaniu dostępu do skutecznej terapii.

 W trakcie targów można było glądać 15 wyjątkowych fotograficznych portretów chorych na łuszczycę. To część kampanii społecznej #JestemBiedronką. 

Wydarzenie w Targach Kielce zorganizowało Świętokrzyskie Stowarzysze Chorych na Łuszczycę „Razem Raźniej” ze wsparciem  Koalicji na Rzecz Walki z Łuszczycą i Łuszczycowym Zapaleniem Stawów.

 KK

Polecane aktualności
07 czerwca 2019
Kilkanaście zdjęć z „biedronkowej” sesji, która powstała wiosną w ogrodzie włoskim dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach można podziwiać podczas targów Atopsoriaderm 2019 w Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Można także zrobić sobie zdjęcie…
03 czerwca 2019
Na III Targach dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry zaprezentuje się marka Sensolium.
07 maja 2019
Książka pt. „Atopowe Zapalenie Skóry” napisana pod redakcją prof. Joanny Narbutt oraz prof. Rafała Pawliczaka to nowość od wydawnictwa Termedia. Jest ona skierowana nie tylko do specjalistów, ale może również stanowić cenną wiedzę dla każdego pacjenta cierpiącego na to schorzenie.