96658275cfba38b8ce75.JPG

Daj się odkryć – czyli wyjątkowa wystawa „Biedronki w ogrodzie” podczas Atopsoriaderm

07 czerwca 2019
Kilkanaście zdjęć z „biedronkowej” sesji, która powstała wiosną w ogrodzie włoskim dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach można podziwiać podczas targów Atopsoriaderm 2019 w Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego. Można także zrobić sobie zdjęcie…

W rolę modelek tej wyjątkowej sesji wcieliły się panie ze Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Razem Rażniej”. Mottem Pauliny Czechowskiej, prezes Stowarzyszenia jest zdanie „Łuszczyca nie odbiera prawa do szczęścia”, co doskonale widać na wszystkich wyjątkowych fotografiach. Pojawiły się też na nich dzieci.

Wystawę "Biedronki w ogrodzie" można oglądać w Targach Kielce do godziny 16, w sobotę, 8 czerwca.  Sesję wykonała Anna Szafarczyk. Podczas targów pojawiało się też…mobilne studio fotograficzne, gdzie każdy uczestnik może stać się "Biedronką w ogrodzie" i zapozować z hasztagiem „dajsieodkryc”.

              

KK

Polecane aktualności
03 czerwca 2019
Na III Targach dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów oraz Atopowym Zapaleniem Skóry zaprezentuje się marka Sensolium.
07 maja 2019
Książka pt. „Atopowe Zapalenie Skóry” napisana pod redakcją prof. Joanny Narbutt oraz prof. Rafała Pawliczaka to nowość od wydawnictwa Termedia. Jest ona skierowana nie tylko do specjalistów, ale może również stanowić cenną wiedzę dla każdego pacjenta cierpiącego na to schorzenie.
12 czerwca 2018
Bezpłatne targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce zgromadziły 30 firm, odwiedziło je ponad 400 osób.