2.png
Najnowszy skaner laserowy marki DJI.

Premiera najnowszego skanera laserowego DJI Zenmuse L2 na konferencji i wystawie IDE-Świat Pomiarów! Zaprezentuje go firma NaviGate

30 października 2023
Już od 23 do 24 listopada podczas IDE-Świat Pomiarów w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się premiera najnowszego skanera laserowego do drona - DJI Zenmuse L2, który wyróżnia się jeszcze wyższym poziomem precyzji oraz imponującym zasięgiem. Nowość zaprezentuje firma NaviGate – autoryzowany dystrybutor w Polsce i Złoty Partner marki DJI Enterprise.

DJI Zenmuse L2 to innowacyjny skaner laserowy, który łączy ze sobą moduł LiDAR, kamerę mapującą oraz precyzyjny system IMU. To kompletne rozwiązanie. Posiada trójosiowy gimbal, który zapewnia mu niespotykaną dotąd dokładność i wydajność, co jest niezbędnym elementem pozyskiwania danych 3D. Sensor Zenmuse L2 w czasie jednego lotu jest w stanie pokryć obszar nawet 2,5 km kw. Dodatkowo, rejestruje aż 5 odbić, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny w każdego rodzaju misjach, nawet na terenach o bardzo gęstej roślinności. Dzięki swojemu niezwykłemu poziomowi precyzji i imponującemu zasięgowi sprawdzi się w wielu branżach, takich jak energetyka, architektura, inżynieria budowlana i leśnictwo.

Baner.png [1.06 MB]

Najnowszy produkt będzie można obejrzeć już od 23 do 24 listopada podczas konferencji i wystawy IDE-Świat Pomiarów w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Zaprezentuje go NaviGate - oficjalny dystrybutor marki DJI w Polsce. To jedna z nielicznych firm w Europie, która posiada status DJI Enterprise Gold Partner - najwyższe wyróżnienie przyznawane dystrybutorom marki w obszarach sprzedaży, wsparcia technicznego, serwisu i szkoleń.

Bilety na konferencję i wystawę IDE Świat Pomiarów można kupić na stronie www.targikielce.pl/ide

Więcej informacji na stronie oraz w wydarzeniu na Facebook

/MSi/ 

Polecane aktualności
23 listopada 2023
Najnowszy skaner laserowy do drona - DJI Zenmuse L2, który wyróżnia się wyższym poziomem precyzji oraz imponującym zasięgiem zaprezentowała w Centrum Kongresowym Targów Kielce firma NaviGate.
23 listopada 2023
W ostatnich latach fotogrametria multispektralna z użyciem dronów, czyli bezzałogowych statków powietrznych (UAV), stała się kluczowym narzędziem w dziedzinie pomiarów i monitoringu. Ta innowacyjna technologia oferuje szereg korzyści, zwiększając precyzję i efektywność pomiarów, zwłaszcza w obszarze nauk geoprzestrzennych, rolnictwa, leśnictwa czy ochrony środowiska.
23 listopada 2023
- Do obserwacji upraw, monitoringu stanu roślin, wykrywania chorób, szkodników, a także do oprysków… Dron ułatwia, usprawnia prace, roboty wykonuje bardzo precyzyjnie nad uprawami, nie niszcząc ich, co przekłada się na jakość i ilość zbiorów – mówił  Maciej Dusza z kieleckiej firmy AgriSky podczas  konferencji II International Drone Event - Świat Pomiarów w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
23 listopada 2023
Bezzałogowe statki powietrzne wykorzystywane są do rozmaitych zadań i stanowią ważne wsparcie technologiczne w wielu branżach i sektorach gospodarki. Jednym z nich jest geodezja. Obecni podczas International Drone Event eksperci, dzielili się wiedzą m.in. o przepisach prawa, metodach pomiarów i wykorzystaniu dronów do pracy w terenie.
23 listopada 2023
O najnowszych technologiach dronowych, sztucznej inteligencji i systemach pomiarowych rozmawiają specjaliści w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Prezentują drony do oceny stanu powietrza i upraw, do pozyskiwania danych, a nawet do inspekcji budowlanej! Swoją premierę będzie miał najnowszy skaner laserowy do drona DJI Zenmuse L2 - niezwykle skuteczny nawet w obszarach o gęstej roślinności.
07 listopada 2023
Drony do monitoringu oraz identyfikacji obszarów leśnych, a także do zbierania danych i dokumentacji – to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań dla leśnictwa jakie prezentowane będą już od 23 do 24 listopada w trakcie konferencji i wystawy IDE Świat Pomiarów. Będzie można zapoznać się z działaniem najnowszego skanera laserowgo do drona, który sprawdza się nawet na terenach o bardzo gęstej roślinności.
25 października 2023
Technologie dronowe są obecnie coraz częściej wykorzystywanym narzędziem w budownictwie. Stosują je firmy budowlane, które chcą poprawić wydajność, zredukować koszty, zwiększyć bezpieczeństwo oraz poprawić efektywność. Korzyści płynące z zastosowania dronów w tym sektorze przedstawią prelegenci konferencji IDE-Świat Pomiarów już od 23 do 24 listopada w Kielcach.
23 października 2023
Zespoły Projektowe w JSW Nowe Projekty posiadają doświadczenie w różnych obszarach branży lotniczej w tym wykonywania lotów BSP poza zasięgiem wzroku do 25kg maks. masy startowej, projektowanie oraz budowę elementów i systemów BSP, a także rozwój oprogramowania stosowanego w BSP. Swoje dokonania zaprezentują podczas IDE-Świat Pomiarów.