IDE (20-21.11.2024)

III International Drone Event - Świat Pomiarów

Do wydarzenia pozostało...

Poznaj przyszłość technologii dronowych już dziś! Przed nami trzecia edycja konferencji i wystawy IDE Świat Pomiarów.

ide-2024-zdjecia-01.jpg [83.16 KB] Dwudniowe wydarzenie skierowane do wszystkich entuzjastów nowoczesnych technologii dronowych oraz specjalistów z branży pomiarowej odbędzie się już po raz trzeci w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wydarzenie zaplanowane od 20 do 21 listopada stanowić będzie okazję wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie zastosowania dronów w różnych sektorach.

Bezzałogowe Statki Powietrzne na wielu płaszczyznach

Drony znajdują zastosowanie w różnych branżach, oferując zaawansowane technologie, które poprawiają efektywność, bezpieczeństwo i precyzję działań. Dzięki nim możliwe jest wykonywanie zadań, które wcześniej były trudne, czasochłonne lub niebezpieczne. Wraz z postępem technologicznym, rozszerza się również zastosowanie dronów przynosząc korzyści dla wielu sektorów gospodarki.

Bogaty program konferencji IDE Świat Pomiarów

ide-2024-zdjecia-02.jpg [108.72 KB] Specjalistyczne wykłady i konferencje prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin podczas IDE Świat Pomiarów obejmują szeroki zakres tematyczny. Dotyczą m.in. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego, sieci przesyłowych i transportu, rolnictwa i leśnictwa oraz geodezji i budownictwa. Uczestnicy spotkań mogą zapoznać się z funkcjonalnościami nowoczesnych rozwiązań dronowych stosowanych m.in. w ocenie zanieczyszczeń powietrza, procesach inwestycyjnych, sektorze budownictwa i infrastruktury, a także w zaawansowanych pomiarach i rolnictwie. Prelekcje prowadzone są przez wybitnych ekspertów z branży, doświadczonych praktyków oraz reprezentantów czołowych jednostek oświatowych. Prezentowane treści zawierają unikalne połączenie teorii i praktyki, umożliwiając głębokie zrozumienie omawianych zagadnień oraz inspirując do zastosowania nowych metod w pracy zawodowej i edukacyjnej.

Najnowsze technologie dronowe w jednym miejscu

Na wystawie towarzyszącej konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i techniczne właściwości dronów, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach. Zwiedzający będą mogli zobaczyć na żywo działania dronów wykorzystywanych m.in. do monitoringu obszarów leśnych, identyfikacji terenów, wykrywania pożarów, zwalczania szkodnictwa leśnego oraz do zbierania danych i dokumentacji. Drony, które znajdują zastosowanie w ocenie stanu powietrza, upraw oraz w inspekcjach budowlanych również będą miały swoje miejsce na ekspozycji.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży dronowej podczas IDE Świat Pomiarów. Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konferencji i wystawy już od 20 do 21 listopada 2024 roku!

20-21.11.2024
    20-21.11.2024