IDE (23-24.11.2023)

II International Drone Event - Świat Pomiarów

Do wydarzenia pozostało...

II edycja konferencji i wystawy IDE - Świat Pomiarów

ide-2023-zdjecia-01.jpg [157.83 KB]

O dronach w świecie pomiarów porozmawiają specjaliści podczas drugiej edycji konferencji i wystawy International Drone Event – Świat Pomiarów w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Spotkanie zaplanowano od 23 do 24 listopada.

Dynamiczny rozwój technologii i wysoka precyzja dronów sprawia, że bezzałogowe statki powietrzne znajdują zastosowanie w wielu obszarach m.in. geodezja, lotnictwo, rolnictwo i leśnictwo, branża budowlana i ubezpieczeniowa. Na szczególną uwagę zasługuje wykorzystanie technik dronowych do specjalistycznych pomiarów. Właśnie na tej kwestii skupili się organizatorzy wydarzenia International Drone Event – Świat Pomiarów w Kielcach – dwudniowej konferencji dronowej, składającej się z części: merytorycznej - panelowej oraz wystawowej.

Specjalistyczne wykłady z udziałem ekspertów podczas konferencji IDE - Świat Pomiarów

W programie konferencji nie zabraknie specjalistycznych wystąpień z udziałem ekspertów i praktyków. Wykłady podczas konferencji IDE – Świat Pomiarów odbędą się w różnych sesjach tematycznych.

Najnowsze rozwiązania dronowe w Kielcach

Dopełnieniem konferencji w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie wystawa najnowszych technologii i technicznych właściwości dronów, a także prezentacja działań dronów na żywo. Dzięki temu każdy uczestnik wydarzenia sprawdzi, jakie możliwości dronu wykorzysta we własnej działalności. Wśród firm, które już deklarują swoją obecność są wiodący dostawcy sprzętu pomiarowego i systemów wykorzystywanych w budownictwie, geodezji, przemyśle, rolnictwie oraz w innych branżach.

Zapraszamy do udziału w International Drone Event-Świat Pomiarów już od 23 do 24 listopada 2023 roku.

23-24.11.2023
    23-24.11.2023