Bez-tytulu.png
AGREX-ECO Wystawcą targów EKOTECH.

Praca dla natury z AGREX-ECO

27 grudnia 2021
Innowacyjne maszyny i technologie renomowanych producentów do przetwórstwa odpadów i biomasy, a także bezpłatne konsultacje i szkolenia techniczne – to tylko część atrakcyjnej oferty firmy AGREX-ECO – Wystawcy targów EKOTECH.

Spółka AGREX-ECO zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami stałymi i biodegradowalnymi, produkcję paliw alternatywnych z odpadów komunalnych i biomasy, a także w budowę kompostowni i zakładów fermentacji. 

W ofercie firmy znajduje się wszystko, co potrzebne do zagospodarowania odpadów m.in. linie technologiczne do produkcji paliwa RDF i z biomasy, do utylizacji odpadów ściekowych, do fermentacji mokrej i suchej, maszyny stacjonarne i mobilne do przetwarzania odpadów, recyklingu oraz do pracy w kompostowniach. Z pomocą wysokiej klasy specjalistów z AGREX-ECO można skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie opracowania projektu linii MBP, kompostowni lub zakładu fermentacji mokrej bioodpadów.

AGREX-ECO oferuje również innowacyjne maszyny i technologie renomowanych, zagranicznych producentów: Eggersmann,  Matthiessen, TS Industrie, Macpresse, PTF Haeusser, Andritz Mewa, Binder+Co, Trennso-Technik, Eriez Magnetics Europe, AMP Robotics, Bianna Recycling, Eralki, Drycake i EcoHog.

AGREX-ECO gwarantuje także m.in. wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju, zaopatrzenie w części zamienne, bezpłatne szkolenia techniczne oraz maszyny ze znakiem zgodności CE.

Więcej informacji na stronie www.agrex-eco.pl . Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku podczas targów EKOTECH.

(MCh)

Polecane aktualności
30 maja 2022
Naukowcy z Tokio opracowali papier o właściwościach podobnych do tworzyw sztucznych, a w Niemczech odkryto enzym rozkładający tworzywa PET w ciągu doby. Te innowacyjne i ekologiczne rozwiązania z pewnością zrewolucjonizują system recyklingu odpadów.
24 maja 2022
Podczas konferencji "Recykling tworzyw sztucznych - jeden cel, wiele możliwości" organizowanej podczas targów PLASTPOL omawiano m.in. wykorzystanie platform do śledzenia obiegu surowców i recyrkulatów na przykładzie platformy RecoTrace.
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.