BROEN-VALVE-TECHNOLOGIES.png

Poznaj firmę BROEN POLAND podczas targów gazownictwa

01 marca 2023
Podczas Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców, jednym z nich będzie firma BROEN.

Od ponad 70 lat BROEN jest światowym liderem w rozwoju i produkcji technologii zaworów do sterowania przepływem wody, powietrza i gazu. BROEN dostarcza kompletne rozwiązania dla instalacji wewnętrznych HVAC jest wiodącym dostawcą zaworów dla sieci Ciepła Systemowego, Gazu Ziemnego i Przesyłu Morskiego i Energii. Firma posiada profesjonalną wiedzę na temat zastosowań oraz technologii,  a dzięki ścisłemu dialogowi z klientami i partnerami na całym świecie tworzy wartościowe i niezawodne zawory dające pełną gwarancję najwyższej jakości.

BROEN ma siedzibę w Assens w Danii i jest częścią Aalberts N.V. w Holandii.

Polecane aktualności
20 kwietnia 2023
O tym, że era gazownictwa jeszcze się nie skończyła, a ten surowiec jeszcze wiele lat wykorzystywany będzie w energetyce, przekonywali eksperci podczas jubileuszowej konferencji Izby Gospodarczej Gazownictwa w trakcie EXPO-GAS w Targach Kielce. Transformacja energetyczna sprawi, że udziału gazu ziemnego w bilansie energetycznym w 2040 roku wynosił będzie 15 %. Szybka przesiadka na inne, alternatywne źródła energii nam nie grozi.
19 kwietnia 2023
Ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji weźmie udział w Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 19 do 20 kwietnia. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.
18 kwietnia 2023
Ukraińska firma, która w rekordowym czasie przywróciła dostawy gazu dla 510 tysięcy rodzin w wyzwolonych miastach, jest gotowa dołączyć się do programu gazyfikacji Polski
18 kwietnia 2023
AIUT – wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań dla branży gazowniczej na tegorocznych targach EXPO-GAS zaprezentuje swoje inteligentne systemy do zdalnych odczytów liczników i automatycznej kontroli sieci.
12 kwietnia 2023
Świętująca w 2023 roku jubileusz 20-lecia działalności Izba Gospodarcza Gazownictwa, współorganizator Targów EXPO-GAS zaprasza na merytoryczne spotkanie branży gazowniczej. W pierwszym dniu targów odbędzie się konferencja Izby zatytułowana „Nowe Technologie dla multienergetyki””.
05 kwietnia 2023
TSG Brudnik - potentat branży gazowniczej będzie obecny podczas tegorocznej edycji targów Expo-Gas. Targi odbędą się pod koniec kwietnia w Targach Kielce.
05 kwietnia 2023
Jobimet - polski producent obudów gazowych, stacji redukcyjnych oraz gazomierzowych wystawi się na tegorocznych targach Expo-Gas w Targach Kielce. Firma przedstawi swoje najnowsze produkty.
21 marca 2023
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS są ważnym wydarzeniem dla branży. Świadczy o tym z pewnością wsparcie jakie ta wystawa otrzymuje.