Bez-tytulu.png
Zeppelin Polska Wystawcą targów EKOTECH.

Pojazdy platformowe Goupil na targach EKOTECH!

08 lutego 2022
Zeppelin Polska to autoryzowany dostawca m.in. wózków widłowych Hyster, wózków kontenerowych MecLift oraz ładowarek teleskopowych Manitou. Podczas targów EKOTECH firma zaprezentuje pojazdy platformowe Goupil.

Zeppelin Polska Sp. z o.o., to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży transportu wewnętrznego. ZPL jest filią spółki Zeppelin Czechy i częścią międzynarodowej Grupy Zeppelin GmbH. Od 2003 roku jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów marki Hyster. Firma jest również autoryzowanym dystrybutorem ładowarek  Manitou, żurawi i dźwigów szosowo-terenowych Grove, elektrycznych pojazdów platformowych Goupil, specjalistycznych maszyn do transportu kontenerów marki MECLift oraz transporterów terminalowych KAMAG.

Podczas targów Ekotech firma Zeppelin Polska zaprezentuje elektryczne pojazdy platformowe Goupil, wykorzystujące koncepcję modułowego podwozia i oferujące niezrównaną wszechstronność.  Modele przystosowują się do każdego zastosowania oferując wyposażenia dostosowane do zbierania śmieci lub odpadów organicznych, utrzymania parków i ogrodów, utrzymania budynku, dostaw i wiele innych. Goupil Industrie jest również konstruktorem ich wyposażenia. Zapewnia to doskonałą integrację różnych konfiguracji pojazdu. Całe wyposażenie jest elektryczne (nie ma dodatkowych silników spalinowych) i zoptymalizowane pod względem zużycia energii, wagi i poziom hałasu.

Zapraszamy już od 23 do 24  lutego br. do Targów Kielce na Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH!

 

Polecane aktualności
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.
01 marca 2022
W pomoc obywatelom Ukrainy angażują się nie tylko osoby fizyczne, ale również organizacje branżowe. Udzielane wsparcie obejmuje nie tylko zbiórkę potrzebnych rzeczy, leków oraz żywności, ale również przygotowanie miejsc pobytu dla uchodźców.
24 lutego 2022
„Wyzwania dla branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w roku 2022” i „Jak otworzyć skup złomu lub stację demontażu pojazdów?” – to tematy konferencji, jakie odbyły się w trakcie dwóch dni trwania targów EKOTECH.