ekotech-Fb-post-piotrostal-1200x1200.png
Piotr Sikora "Stalowy" Gościem Targów EKOTECH.

Piotr Sikora „Stalowy” Gościem Specjalnym Targów EKOTECH

15 lutego 2023
Gościem Specjalnym pierwszego dnia targów EKOTECH poświęconych ochronie środowiska i gospodarce odpadami będzie Piotr Sikora „Stalowy” – szef Piotro-Stalu – firmy zajmującej się skupem i sprzedażą złomu stalowego i metali kolorowych oraz auto kasacją i sprzedażą części. Znany jest również z programu „Złomowisko PL”. Spotkanie odbędzie się 8 marca o 11:45, w sali konferencyjnej A3 w Targach Kielce.

Oprócz programu pełnego merytorycznych konferencji oraz spotkań i prezentacji najnowszych rozwiązań wiodących firm branży komunalnej, Targi EKOTECH od 8 do 9 marca 2023 roku będą także okazją do spotkania znanych osób. Gościem pierwszego dnia Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami będzie Piotr Sikora „Stalowy” – szef „Piotro-Stalu” – firmy zajmującej się skupem i sprzedażą złomu stalowego i metali kolorowych, a także auto kasacją i sprzedażą części. Piotro-Stal to jedna z wiodących firm na polskim rynku złomu i rozbiórek. 

W rozmowie ze „Stalowym” m.in. dowiemy się jak wygląda funkcjonowanie na rynku złomu i rozbiórek, omówimy kwestie związane z trudnościami i wyzwaniami jakie stoją przed osobami prowadzącymi stację demontażu pojazdów oraz poznamy problem odpadów przemysłowych i sposoby na ich gospodarowanie i przetwarzanie.

Spotkanie ze „Stalowym” odbędzie się 8 marca o 11:45, w sali konferencyjnej A3 w Targach Kielce.

Na Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce. W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Wstęp bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.