64259975c94dd0c8ea6d.jpg

Piękny jubileusz firmy AJAN na Targach STOM

22 marca 2019
Jubileusz X-lecia będzie świętowała podczas tegorocznych Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING firma AJAN POLSKA.

Firma od 2009 roku instaluje i serwisuje w Polsce przecinarki plazmowo-gazowe tureckiej firmy AJAN ELEKTRONİK. Firma AJAN założona w 1973 roku jest światowym liderem w produkcji maszyn CNC do cięcia plazmowego, tlenowego i laserowego. W ciągu 30 lat wprowadziła na rynek około 10 tyś. maszyn, które działają na prawie wszystkich kontynentach. Długoletnie badania oraz produkcja od podstaw zagwarantowały firmie AJAN ELEKTRONİK ugruntowaną pozycję na rynku oraz zadowolenie wśród klientów. Polski przedstawiciel firmy w dotychczasowej działalności wdrożył na polskim rynku ponad 400 maszyn. Są to maszyny o różnych gabarytach. Od małych o wymiarach 1500x3000 mm aż po 4000x36000 mm. Wszystkie one są wyposażone w źródła klasy HD oraz automatyczną konsolę gazową (daje to możliwość trasowanie liniowego i punktowego).  

historia firmy ajan Nowości od firmy AJAN do zobaczenia podczas Targów STOM-BLECH&CUTTING od 26 d0 28 marca, zapraszamy na stoisko 09 w hali D.

(UK)

Polecane aktualności
22 marca 2019
27. marca podczas Targów STOM w hali E (sala E3) odbędzie się forum, którego tematyką będzie optymalizacja produkcji i rentowności firmy.
26 marca 2019

Pracujące maszyny o łącznej masie 1 400 ton, 890 wystawców z 30 krajów, liczna reprezentacja firm z Turcji i Chin, spektakularne premiery i innowacyjne technologie – od wtorku 26 marca Targi Kielce zamienią się w najnowocześniejszą fabrykę w Polsce.

27 marca 2019
Najlepsze produkty i oryginalne stoiska nagrodzone
28 stycznia 2020

Konferencję, dedykowana kadrze zarządzającej i pracownikom działów Utrzymania Ruchu w ostatnim dniu Targów spod znaku STOM zorganizuje wydawnictwo ELAMED.

25 lutego 2020
Na cykl krótkich seminariów podczas Przemysłowej Wiosny zaprasza SIMP Kielce.
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy