DSC00493.JPG

Galowy wieczór cyklu spod znaku STOM

23 września 2020
W pierwszym dniu przemysłowych wystaw odbyła się uroczysta gala wręczenia medali i wyróżnień.

Wśród najlepszych produktów docenione zostały:

 • wyróżnienie Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa - SPAWALNICTWO  otrzymała firma DLK za „Dźwiękochłonną Kabinę Szlifierską”
 • medal Salonu Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS otrzymała firma Easy Robots za "Zrobotyzowane Stanowisko Spawalnicze Model ZSS5-O Serii EASYCELL".
 • wyróżnienia Targów CONTROL-STOM: Amest z Czech za System Amest do dynamicznego pomiaru średnic podczas procesu szlifowania; Endo-Tech za Wideo-Endoskop PRO z systemem DualView
 • medale Targów CONTROL-STOM: Shim-pol za Ultraszybką kamerę HPV-X2 sprzężoną z systemem do badań wytrzymałościowych AGX-V Shimadzu; NNT MagStess5c - miernik piątej generacji
 • wyróżnienie Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER dla firmy Tele Radio Polska za Sterowanie radiowe Tele Radio z serii PUMA

Docenione zostały także najciekawsze stoiska targowe.

Wyróżnienia 2020 za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego otrzymały firmy:

 1. Solidexpert
 2. Pferd-VSM
 3. Italtec
 4. Technolutions

Medale 2020 za oryginalną, nowoczesną i  kompleksową  prezentację trafiły do:

 1. H&S Maschinentechnik
 2. Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA" oraz AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU

Wiceprezes SIT Polska, pan Paweł Rokita wręczył także specjalne  podziękowania dla firm wspierających Dni Druku 3D - firmie Sygnis, UBOT oraz  CadXpert.

Podczas uroczystej gali uhonorowane zostały także jubileusze firm:

- 15-lecie działalności DLK

- 15-lecie działalności czasopisma Świat Obrabiarek i Narzędzi

- 25-lecie działalności STG producenta urządzeń pod marką Szatkowski Technological Group

- 30-lecie działalności Zakładu Mechaniki Maszyn AVALON

- 90-lecie firmy FICEP

(UK)

Polecane aktualności
22 października 2021
Targi Kielce we współpracy z Confindustria Polska zorganizowały 20 października w ramach targów Metal i Stom, poświęconych technologiom odlewniczym i obróbki metali, prezentację "phygitalną" targów Connext 2021.
19 października 2021
Główny Urząd Miar w Kielcach podpisał porozumienie z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym na uwzględnienie technologii w procesach badawczych, głównie dotyczących meteorologii. Porozumienie zostało podpisane podczas „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce.
19 października 2021
Targi Kielce zostały nagrodzone prestiżowym tytułem „Ambasadora Edukacji”. Nagroda Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego przyznawana jest przedsiębiorstwom realizującym edukacyjne zajęcia praktyczne dla studentów i uczniów techników oraz szkół zawodowych. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się we wtorek, 19 października, przy okazji trwających „Przemysłowa Jesień”.
30 września 2020
Mniejsze niż zazwyczaj, ale tak samo efektywne wystawy przemysłowego cyklu spod znaku STOM w roku pandemii udowodniły, że biznesowe spotkania każdej branży są niezbędne.
22 września 2020
Cykl branżowych, przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbywa się od 22 do 24 września.
21 września 2020
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
14 września 2020
Podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING włoska firma FICEP świętować będzie 90 urodziny.
14 września 2020
22 września rozpocznie się w Targach Kielce znany i ceniony w przemysłowym świecie Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi.