Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
DSC00493.JPG

Galowy wieczór cyklu spod znaku STOM

23 września 2020
W pierwszym dniu przemysłowych wystaw odbyła się uroczysta gala wręczenia medali i wyróżnień.

Wśród najlepszych produktów docenione zostały:

 • wyróżnienie Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa - SPAWALNICTWO  otrzymała firma DLK za „Dźwiękochłonną Kabinę Szlifierską”
 • medal Salonu Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS otrzymała firma Easy Robots za "Zrobotyzowane Stanowisko Spawalnicze Model ZSS5-O Serii EASYCELL".
 • wyróżnienia Targów CONTROL-STOM: Amest z Czech za System Amest do dynamicznego pomiaru średnic podczas procesu szlifowania; Endo-Tech za Wideo-Endoskop PRO z systemem DualView
 • medale Targów CONTROL-STOM: Shim-pol za Ultraszybką kamerę HPV-X2 sprzężoną z systemem do badań wytrzymałościowych AGX-V Shimadzu; NNT MagStess5c - miernik piątej generacji
 • wyróżnienie Targów Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań KIELCE FLUID POWER dla firmy Tele Radio Polska za Sterowanie radiowe Tele Radio z serii PUMA

Docenione zostały także najciekawsze stoiska targowe.

Wyróżnienia 2020 za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego otrzymały firmy:

 1. Solidexpert
 2. Pferd-VSM
 3. Italtec
 4. Technolutions

Medale 2020 za oryginalną, nowoczesną i  kompleksową  prezentację trafiły do:

 1. H&S Maschinentechnik
 2. Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA" oraz AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU

Wiceprezes SIT Polska, pan Paweł Rokita wręczył także specjalne  podziękowania dla firm wspierających Dni Druku 3D - firmie Sygnis, UBOT oraz  CadXpert.

Podczas uroczystej gali uhonorowane zostały także jubileusze firm:

- 15-lecie działalności DLK

- 15-lecie działalności czasopisma Świat Obrabiarek i Narzędzi

- 25-lecie działalności STG producenta urządzeń pod marką Szatkowski Technological Group

- 30-lecie działalności Zakładu Mechaniki Maszyn AVALON

- 90-lecie firmy FICEP

(UK)

Polecane aktualności
30 września 2020
Mniejsze niż zazwyczaj, ale tak samo efektywne wystawy przemysłowego cyklu spod znaku STOM w roku pandemii udowodniły, że biznesowe spotkania każdej branży są niezbędne.
22 września 2020
Cykl branżowych, przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbywa się od 22 do 24 września.
21 września 2020
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
14 września 2020
Podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING włoska firma FICEP świętować będzie 90 urodziny.
14 września 2020
22 września rozpocznie się w Targach Kielce znany i ceniony w przemysłowym świecie Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi.
18 sierpnia 2020
Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Cykl wystaw spod znaku STOM oraz towarzyszące im przemysłowe wydarzenia w ostatnich latach urosły do rangi dużych europejskich imprez branżowych. Konglomerat imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września
22 lipca 2020
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy