enex-07-02-086.JPG
Coraz większe zainteresowanie Targami ENEX widoczne w pawilonach wystawienniczych.

OZE branżą przyszłości – Targi ENEX po raz 10. w Targach Kielce - historia targów ENEX

20 grudnia 2022
10. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki ENEX i towarzysząca im 5. edycja Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX-NOWA ENERGIA zorganizowane od 12 do 14 lutego 2007 roku przyciągnęły 96 firm z Polski, Francji, Niemiec, Danii oraz Słowacji.

#25latenex #historiatargów

Międzynarodowym Targom Energetyki ENEX i Targom Odnawialnych Źródeł Energii w 2007 roku towarzyszył bogaty program seminariów i konferencji branżowych, m.in. konferencja „Ciepło z biomasy w praktyce – 2007”, organizowana przez Polską Izbę Biomasy i Targi Kielce, konferencja „Renesans Energetyki Jądrowej” pod Patronatem Ministra Gospodarki , a także konferencja „Odnawialne źródła energii” organizowana przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska oraz Targi Kielce.

Patronat nad Targami sprawowali: przewodniczący Parlamentarnego zespołu ds. Energetyki, Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Spotkaniu branży energetycznej towarzyszyły Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH, gdzie prezentowali się liderzy wśród dostawców usług i rozwiązań dla sektora ochrony środowiska oraz zarządzania odpadami.

Na jubileuszową 25. edycję naszych targów zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku. Udział w targach jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

 

Polecane aktualności
18 stycznia 2023
Jubileuszowe Targi ENEX zorganizowane w marcu 2012 roku zaowocowały pomysłami wprowadzającymi energię odnawialną coraz szerzej do codziennego życia. Nie zabrakło najnowszych rozwiązań branżowych.
17 stycznia 2023
Wśród wystawców jubileuszowych targów ENEX nie brakuje firm oferujących produkty, które pozwalają na wydłużenie żywotności rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Lehmann KG z systemem QLEEN.
16 stycznia 2023
W imieniu Menlo już od 8 do 9 marca 2023 roku serdecznie zapraszamy do Targów Kielce na stoisko firmy, gdzie na odwiedzających będą czekały specjalne rabaty, upominki oraz team ekspertów zawsze gotowych do pomocy! Do zobaczenia na jubileuszowych Targach ENEX.
16 stycznia 2023
W Targach ENEX 2011 uczestniczyło 160 wystawców z 6 krajów m.in. z Niemiec, Szwecji i Włoch. W Kielcach spotkali się eksperci, przedstawiciele administracji publicznej i czołowi uczestnicy polskiego rynku energii, producenci urządzeń, systemów, dystrybutorzy energii, projektanci, operatorzy sieci, wytwórcy energii konwencjonalnej oraz firmy zajmujące się produkcją energii ze źródeł odnawialnych.
11 stycznia 2023
Od 3 do 5 marca 2010 roku w Targach Kielce podczas Targów ENEX/ENEX Nowa Energia prezentowało się ponad 160 firm, które przyjechały do Kielc z Polski, ale również z Niemiec, Włoch, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Targom towarzyszyło kilkanaście konferencji, szkoleń i warsztatów z zakresu odnawialnych źródeł energii, energetyki jądrowej, biopaliw i ekologicznych zastosowań technologicznych w przemyśle.
10 stycznia 2023
W ramach szóstego odcinka z cyklu "Energetyczne Poranki" rozmawialiśmy z Grzegorzem Burkiem, redaktorem naczelnym w serwisie GLOBEnergia. Tematem spotkania były m.in. zmiany cen instalacji fotowoltaicznych, rosnąca liczba prosumentów i mikroinstalacji fotowoltaicznych oraz "boom" na fotowoltaikę firmową i pompy ciepła. Nie zabrakło także informacji, jakie atrakcje dla Zwiedzających Targi ENEX przygotowuje GLOBEnergia. Odcinek powstał we współpracy z Mercedes-Benz Nobile Motors Kielce.
09 stycznia 2023
12. edycja Targów ENEX, która odbyła się od 3 do 5 marca 2009 roku przyciągnęła do Kielc ponad 120 Wystawców prezentujących najnowsze urządzenia i technologie energetyczne i elektroenergetyczne, maszyny opalane biomasą i na biopaliwa oraz najnowocześniejszy sprzęt związany z odnawialnymi źródłami energii – jej wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją. W tym samym czasie odbywały się Targi EKOTECH oraz PNEUMATICON.
05 stycznia 2023
Elegancki wygląd, ekologiczny czynnik R32, dokładna izolacja termiczna elementów chłodniczych - to tylko kilka z wielu zalet pomp ciepła z serii VGE Eco Air, która została zaprojektowana z myślą o pracy w polskich warunkach klimatycznych. Takie rozwiązania zaprezentuje firma Solgen podczas jubileuszowej edycji Targów ENEX.