enex-07-02-086.JPG
Coraz większe zainteresowanie Targami ENEX widoczne w pawilonach wystawienniczych.

OZE branżą przyszłości – Targi ENEX po raz 10. w Targach Kielce - historia targów ENEX

20 grudnia 2022
10. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki ENEX i towarzysząca im 5. edycja Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX-NOWA ENERGIA zorganizowane od 12 do 14 lutego 2007 roku przyciągnęły 96 firm z Polski, Francji, Niemiec, Danii oraz Słowacji.

#25latenex #historiatargów

Międzynarodowym Targom Energetyki ENEX i Targom Odnawialnych Źródeł Energii w 2007 roku towarzyszył bogaty program seminariów i konferencji branżowych, m.in. konferencja „Ciepło z biomasy w praktyce – 2007”, organizowana przez Polską Izbę Biomasy i Targi Kielce, konferencja „Renesans Energetyki Jądrowej” pod Patronatem Ministra Gospodarki , a także konferencja „Odnawialne źródła energii” organizowana przez Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska oraz Targi Kielce.

Patronat nad Targami sprawowali: przewodniczący Parlamentarnego zespołu ds. Energetyki, Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Spotkaniu branży energetycznej towarzyszyły Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH, gdzie prezentowali się liderzy wśród dostawców usług i rozwiązań dla sektora ochrony środowiska oraz zarządzania odpadami.

Na jubileuszową 25. edycję naszych targów zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku. Udział w targach jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

 

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.