ORbico-bing.jpg

Orbico Toys – dystrybutor markowych i licencjonowanych zabawek obceny na Kids’ Time

10 stycznia 2024
Orbico Toys, wiodący dystrybutor zabawek licencjonowanych i markowych obecny w ponad 10 krajach Europy zaprezentuje swoja ofertę produktów już 21-23 lutego podczas 14. edycji targów Kids' Time.

Firma reprezentuje szereg renomowanych producentów, oferując bogaty asortyment produktów, w tym brandy takie jak Super Things i Moji Pops (Magic Box), Kookyloos, T-Racers, oraz różnorodne linie od Jazwares (Pokemon, Squishmallow, Squishville, Cocomelon, Spidey, Star Wars) i Playmates (Bidronka i Czarny Kot). Dodatkowo, oferta obejmuje produkty od Golden Bear (Bing), Jakks Pacific (Sonic, Mario, Encanto, Disney Princess), Elbrus (National Geographic), Make it Real, Craft Buddy, P.M.I. (Brawl Stars, Biedronka i Czarny Kot,) oraz Twishshake.

Oprócz szerokiego wyboru produktów, Orbico Toys aktywnie angażuje się w działania marketingowe. Firma organizuje kampanie reklamowe w telewizji i internecie, współpracuje z influencerami oraz prowadzi kampanie zarówno cyfrowe, jak i offline, w tym eventy oraz spotkania z fanami.

Nadchodzące wydarzenie to doskonała okazja do bliższego poznania planów firmy, dzielenia się pomysłami oraz potrzebami. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i dołączenia do inspirującej dyskusji na temat przyszłości zabawek na rynku.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.