2024-Kids-Time-Newsletter-285x185.jpg

Nowości od marki CzuCzu już w lutym na Kids’ Time!

01 lutego 2024
Już 21-23 lutego 2023 roku na stoisku firmy CzuCzu zaprezentowane zostaną oryginalne i innowacyjne nowości i bestsellery! Krakowskie wydawnictwo, założone przez rodziców z myślą o własnych dzieciach, od lat wyznacza trendy i pokazuje, czym jest dobra, edukacyjna zabawa.

Książeczki, gry, puzzle i zabawki edukacyjne dla ciekawych świata odkrywców w każdym wieku dają przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. Zabawa z CzuCzu wspiera rozwój poznawczy, motoryczny, emocjonalny i społeczny, sprawiając jednocześnie ogromną przyjemność ze wspólnie spędzanego czasu. Wszystkie produkty projektowane są w oparciu o autorskie pomysły, z dbałością o ilustracje, treść, formę i jakość, i produkowane wyłącznie w Polsce. A ponieważ z dobrej zabawy nigdy się nie wyrasta, od niedawna CzuCzu wydaje także puzzle dla dorosłych pod marką Puzzlove.

Od 2009 marka tworzy piękne i mądre puzzle, książeczki, gry i zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie produkty powstają w oparciu o autorskie pomysły i są produkowane wyłącznie w Polsce. Zabawa z CzuCzu wspiera wyjątkową relację rodziców z dziećmi na każdym etapie. Proste rozwiązania dają im przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. Założeniem firmy jest to, by dzieciaki uczyły się mając przy tym wiele frajdy i spędzały wyjątkowy czas z rodziną i przyjaciółmi.

Każdy produkt jest przemyślany, a jego ilustracja i forma są dostosowane do wieku użytkownika i kluczowych dla niego etapów rozwoju. Dzięki temu edukacyjna zabawa pomaga rozwijać zdolności poznawcze, motoryczne, społeczne i emocjonalne. Firma przykłada wielką wagę do wyglądu i treści produktów, kształtując poczucie estetyki od najmłodszych lat.

2024-Kids-Time-Linkedin-1200x627.jpg [710.82 KB]

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.