czuczu-FB.jpg

Nowości od marki CzuCzu już w lutym na Kids’ Time!

02 stycznia 2023
Już 22-24 lutego 2023 roku na stoisku firmy CzuCzu zaprezentowane zostaną oryginalne i innowacyjne nowości i bestsellery! Krakowskie wydawnictwo, założone przez rodziców z myślą o własnych dzieciach, od lat wyznacza trendy i pokazuje, czym jest dobra, edukacyjna zabawa.

Od 2009 marka tworzy piękne i mądre puzzle, książeczki, gry i zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie produkty powstają w oparciu o autorskie pomysły i są produkowane wyłącznie w Polsce. Zabawa z CzuCzu wspiera wyjątkową relację rodziców z dziećmi na każdym etapie. Proste rozwiązania dają im przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. Założeniem firmy jest to, by dzieciaki uczyły się mając przy tym wiele frajdy i spędzały wyjątkowy czas z rodziną i przyjaciółmi.

Każdy produkt jest przemyślany, a jego ilustracja i forma są dostosowane do wieku użytkownika i kluczowych dla niego etapów rozwoju. Dzięki temu edukacyjna zabawa pomaga rozwijać zdolności poznawcze, motoryczne, społeczne i emocjonalne. Firma przykłada wielką wagę do wyglądu i treści produktów, kształtując poczucie estetyki od najmłodszych lat. Edukacyjne zabawy nieustająco zachwycają zarówno dzieciaki, jak i dorosłych. CzuCzu korzysta wyłącznie z autorskich pomysłów, a do współpracy zaprasza najlepszych twórców. Wyraziste, piękne ilustracje Agnieszki Malarczyk oraz innych uznanych polskich ilustratorów pozostają blisko świata dzieci, ich wrażliwości i kreatywności.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.