90088BO-BGN-Content.jpeg

Nowość w Polsce od Bayer Design – ruda Charlene Super Model

16 lutego 2023
W tym sezonie, wsłuchując się w głosy polskich klientów, Bayer wprowadza głowę do stylizacji z rudym kolorem włosów. Produkt będzie dystrybuowany ekskluzywnie na terenie Polski. Oprócz koloru włosów, nowy model Charlene Super Model, zyskał wyjątkowy, zielony kolor oczu.

Głowa do stylizacji włosów dla dzieci to za­bawka, która pozwala uczyć się stylizacji włosów i tworzyć nowe fryzury. Jest świetną zabawką dla dzieci, które interesują się fryzjerstwem, ponieważ pozwala im na ćwi­czenie swoich umiejętności i kreatywności bez ryzyka uszkodzenia prawdziwych włosów. Jest również dobrym sposobem na rozwijanie zainte­resowań i pasji dziecka w bezpieczny i zabawowy sposób. Najwyżej ocenianymi głowami do stylizacji włosów są obecnie te, oferowane przez markę Bayer Design.

W zestawie znajduje się zestaw akcesoriów, które nie tylko ułatwiają pracę małej fryzjerki, ale pomagają również zrobić delikatny makijaż. Naklejki, które również znajdziemy w opakowaniu, podkreślą charakter wykonanej stylizacji.

Ruda Charlene Super Model jest już dostępna.  Zapraszamy na stoisko BAYER DESIGN w hali C nr 32.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.