drzwi.png
Zaufanie i zadowolenie nabywców są dla pracowników firmy priorytetem

Nowoczesne i stylowe drzwi na targach DOM i TY

06 września 2021
Ofertę zaprezentuje firma DEVENTE

Rodzinna firma Devente zajmuje się branżą drzwiową oraz dekoracyjną. Pojawili się na rynku kilka lat temu, z powodzeniem zdobywają cenne doświadczenie i wiedzę. Firma rozwija się z duchem współczesności wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych czasów.

Zaufanie i zadowolenie nabywców są dla pracowników firmy priorytetem. Zapraszają do stabilnej i trwałej współpracy, która oparta jest na solidnych fundamentach: szacunku, zaufania i uczciwości. Kreacja wnętrz i ich niebanalne wykończenie to ich największa pasja.

W ofercie znajduje się bogata oferta drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych od wiodących producentów. Klienci Devente mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo wyspecjalizowanych pracowników.

W ofercie DEVENTE znajdują się:

Drzwi zewnętrzne stanowią najważniejszą ochronę naszego domu czy innych kondygnacji, dlatego ważne jest, aby były wykonane solidnie i z trwałego materiału. Nasza firma współpracuje z najlepszymi producentami na rynku, aby zapewnić wszystkim klientom najwyższą jakość usług i produktów. Jednym z nich jest firma InvestDoor, która w swojej kolekcji posiada wiele modeli drzwi zewnętrznych w Kielcach.

Każde z naszych drzwi zewnętrznych posiada klasę odporności RC, zgodnie z normą europejską PN-EN 1627.2012, które klasyfikują drzwi tego producenta jako jedne z najbardziej skutecznych drzwi antywłamaniowych. Stanowią również doskonałą ochronę przed zgiełkiem i hałasem, ponieważ są w stanie wyciszyć pomieszczenie nawet o 28dB. InvestDoor w swojej kolekcji posiada drzwi zewnętrznych:

  • Stalowe,
  • Hybrydowe,
  • Pasywne PASSIV ALU

Kolejnym naszym producentem drzwi zewnętrznych  jest firma SETTO, która w swojej ofercie posiada modele stalowe, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Wykonane z najwyższej jakości materiału odporne są na działanie wilgoci oraz czynników atmosferycznych, takich jak słońce, mróz, wiatr czy deszcz, co jest niezwykle ważne dla eksploatacji drzwi. Firma ta zapewnia szeroki wybór modeli, dzięki czemu każdy może dopasować wzór drzwi zewnętrznych wybrany do własnych potrzeb i preferencji.

Drzwi wewnętrzne są nieodłącznym elementem wyposażenia wszystkich nieruchomości. Oddzielają one poszczególne pomieszczenia i pozwalają na indywidualne funkcjonowanie każdej ze stref. Dzięki nim uzyskujemy prywatną przestrzeń, którą możemy zaaranżować w dowolny sposób. Każdego dnia przechodzimy przez drzwi wewnętrzne, otwieramy i zamykamy je wielokrotnie. Mają one niebagatelny wpływ na wystrój domu, mieszkania czy lokali usługowych. Drzwi wewnętrzne spełniają funkcje nie tylko dekoracyjne, ale również praktyczne. W zależności od rodzaju i przeznaczenia pomieszczenia dobieramy drzwi, które zapewniają największy komfort użytkowania. Przy wyborze powinniśmy kierować się czymś więcej niż tylko ich wyglądem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas nadchodzących targów DOM i TY.

(MB)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Na bezpłatne warsztaty zapraszają Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
06 października 2021
O tym jakie działania podejmować przy tworzeniu inteligentnych budynków można przeczytać na stronie portalu Inteligentny Budynek – partnera medialnego targów DOM i TY.
04 października 2021
Uczestnicy październikowej edycji targów DOM i Ty będą mogli m.in. uzyskać cenne informacje o nowoczesnych technologiach i poznać rozwiązania typowe dla inteligentnego domu. Merytoryczne wsparcie w tym zakresie udziela portal Inteligentny Budynek – partner medialny targów DOM i Ty.
27 września 2021
Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Ogród w słoiku”.
23 września 2021
Udział w warsztatach jest bezpłatny
08 września 2021
Nowości zaprezentuje firma SEBA SAUN