4.png
Systemy montażowe i wiaty solarne od Mounting Systems GmbH na Targach ENEX.

Niemiecka firma Mounting Systems GmbH oferująca innowacyjne konstrukcje dla systemów fotowoltaicznych Wystawcą Targów ENEX

13 lutego 2023
Systemy montażowe dla różnych rodzajów dachu i wiaty solarne dla samochodów to część oferty firmy Mounting Systems GmbH z jaką będzie można zapoznać się na stoisku nr F-1 podczas jubileuszowych Targów ENEX. Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 marca 2023 roku.

Firma  Mounting Systems GmbH ma duży wkład w transformację energetyczną w zakresie odnawialnych źródeł energii i zielonej przyszłości.  Od prawie trzech dekad jest niezawodnym partnerem dla hurtowników, instalatorów i małych systemów elektroenergetycznych. Niemiecka firma opracowuje i produkuje innowacyjne, łatwe w montażu i trwałe konstrukcje fotowoltaiczne.

Wśród najnowszych i najbardziej popularnych produktów oferowanych przez Mounting Systems GmbH można znaleźć m.in.

  • Systemy nowej generacji do płaskich dachów – produkty o nazwie FD3
  • Systemy montażowe na dachy skośne wszystkich typów
  • Pojedyncze i podwójne wiaty słoneczne

Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce. Firmę Mounting Systems GmbH będzie można znaleźć na stoisku nr F-1. W tym samym czasie co Targi ENEX odbędą się Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Udział w targach ENEX jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.