Projekt-bez-tytulu.png
Firma KING ze Słupska Wystawcą Targów ENEX.

Największy dystrybutor urządzeń hakowych, bramowych oraz wywrotek na Targach EKOTECH

15 grudnia 2022
Firma KING ze Słupska, która od wielu lat zajmuje się produkcją, sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń hakowych, bramowych oraz wywrotek pojawi się na Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH już od 8 do 9 marca 2023 roku.

W ofercie firmy KING znajduje się szeroka gama produktów i urządzeń: hakowce, bramowce, żurawie HDS, wywrotki, specjalistyczne przyczepy, które znalazły zastosowanie na szeregu pojazdów w Polsce i za granicą. Przedsiębiorstwo zaopatruje wiele sektorów przemysłu. Cały proces produkcji opiera się na najlepszych materiałach i podzespołach.

W trakcie przyszłorocznych Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Targach Kielce przedstawiona zostanie renomowana konfiguracja firmy KING, która skradła rok 2022. Nie zabraknie również partnerów biznesowych przedsiębiorstwa.

316959348-652889413200935-4228072370018172507-n.jpg [1.14 MB]

Aby zarezerwować termin wystarczy wejść na stronę:  https://www.targikielce.pl/ekotech/zostan-zwiedzajacym

Targi EKOTECH odbywają się w tym samym czasie co 25. Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.