1.png
Premiery produktowe od Panasonic w MiastOZE na Enexie.

Najnowsze rozwiązania od lidera branży klimatyzacji – firmy Panasonic na Targach ENEX

15 lutego 2023
Panasonic - jeden z liderów branży klimatyzacji, który dysponuje ponad 60-letnim doświadczeniem i eksportuje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie jest jednym z Wystawców Targów ENEX! Zapraszamy na stoisko firmy Panasonic nr E-21 od 8 do 9 marca do Targów Kielce.

Panasonic oferuje cztery linie innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania i klimatyzacji dla domów, biur, firm i obiektów przemysłowych. Firma przykłada szczególną wagę do jakości swoich rozwiązań, które mają dobrze przemyślaną konstrukcję i gwarantują zdrowe powietrze, a jednocześnie spełniają najsurowsze standardy w zakresie zużycia energii, ochrony środowiska i emisji hałasu.

Stoisko firmy Panasonic będzie można znaleźć w pasażu energetycznym w MiastoOZE organizowanym przez redakcję GLOBEnergia podczas Targów ENEX. Na arenie premier odbędzie się także premiera produktowa marki Panasonic.

W programie jubileuszowych Targów ENEX zaplanowano: Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR +, Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej,Konferencja Energia PL, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRA MIEJSKA w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami, rozstrzygnięcie konkursu „Dobre Praktyki w Dobrych rękach” oraz Turniej „Instalator Roku 2023” organizowany przez firmę Corab. Uczestnicy Targów będą mieli okazję spotkać aż dziewięciu najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów zajmujących się branżą OZE.

Równolegle do Targów ENEX odbędą się Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce.

Udział w targach ENEX jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.