tech-pol.png
Tech-Ekspert Południe na targach EKOTECH.

Najnowocześniejsze technologie od Tech-Ekspert Południe

27 stycznia 2022
Dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie dostawy sprzętu światowych producentów maszyn wykorzystywanych m.in. w przedsiębiorstwach komunalnych – to misja firmy Tech-Ekspert Południe. Z ofertą marki będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. podczas targów Ekotech.

Tech-Ekspert Południe to autoryzowany dealer marki Case Construction, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kompleksowej obsługi podmiotów z branży komunalnej. Gama produktów CASE obejmuje m. in. dostarczane do firm komunalnych ładowarki kołowe i koparko-ładowarki. Ofertę dopełnia zaopatrzenie Klientów w części zamienne oraz usługi serwisowe.

Podczas tegorocznej edycji targów Ekotech w Targach Kielce firma zaprezentuje ładowarkę kołową 821 z serii G Evolution. Ze względu na parametry techniczne i użytkowe produkt ten jest najlepiej dopasowany do specyfiki prac przy odpadach. Cała kompozycja składa się na niezawodność, produktywność i rentowność ładowarki przy jednocześnie bardzo wysoko ocenianym komforcie pracy operatora.  

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Tech-Ekspert Południe podczas targów Ekotech.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.
01 marca 2022
W pomoc obywatelom Ukrainy angażują się nie tylko osoby fizyczne, ale również organizacje branżowe. Udzielane wsparcie obejmuje nie tylko zbiórkę potrzebnych rzeczy, leków oraz żywności, ale również przygotowanie miejsc pobytu dla uchodźców.
24 lutego 2022
„Wyzwania dla branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w roku 2022” i „Jak otworzyć skup złomu lub stację demontażu pojazdów?” – to tematy konferencji, jakie odbyły się w trakcie dwóch dni trwania targów EKOTECH.