1z6f0161-20200219-TargiKielce-KidsTime-gala.jpg
Tradycyjnie, przyznanie nagród Branży Dziecięcej odbywa się podczas Międzynarodowych Targów  Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME.

Nagrody „Branży Dziecięcej” 2021 przyznane!

17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców

Tradycyjnie, przyznanie nagród Branży Dziecięcej odbywa się podczas Międzynarodowych Targów  Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. W tym roku, z uwagi na odwołanie targów, gala odbyła się online.

Plebiscyt Branży Dziecięcej 2021 był podzielony na 2 etapy. W pierwszym etapie (od początku września przez 10 tygodni) przedstawiciele sklepów zgłaszali swoje kandydatury. Do drugiego etapu przeszło po 3 kandydatów z każdej kategorii, spośród których na drodze oddawania głosów, wyłoniono zwycięzców.

Na zwycięzców czekały nagrody: handlowiec roku otrzymał 1000 zł, natomiast nagrodą dla firmy roku jest kampania reklamowa w magazynie i na portalu Branża Dziecięca.

Poniżej prezentujemy wyniki plebiscytu:

  • Kategoria ARTYKUŁY DZIECIĘCE

Do finału awansowali IRMINA KORPIK z Lionelo BrandLine Group, PRZEMYSŁAW NOWOROLNIK z Mini Maxi oraz TOMASZ ŚWIERGOLIK z Marko.

Tytuł Handlowca Roku w kategorii Artykuły Dziecięce otrzymał PRZEMYSŁAW NOWOROLNIK.

  • Kategoria Firma Roku ARTYKUŁY DZIECIĘCE

W finale znalazły się: LIONELO BRANDLINE GROUP, MARKO i TERJAN MACIEJ CHĘCIŃSKI.

Tytuł Firmy Roku w tej kategorii otrzymała firma TERJAN MACIEJ CHĘCIŃSKI.

  • Kategoria: ZABAWKI

Do finału awansowali: JERZY BOJDA z Rekman, ANNA JAGÓDKA z Playmobil oraz MIROSŁAW SZCZERBA z Hencz Toys.

Nagrodę główną otrzymała ANNA JAGÓDKA.

  • Kategoria: Firma Roku ZABAWKI

Do finałowej trójki awansowały: MARIOINEX, PLAYMOBIL i SKIP WISH. Tytuł Firmy Roku Zabawki powędrował do PLAYMOBIL.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim finalistom i zwycięzcom. Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia za rok!

(MB)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.