1z6f0161-20200219-TargiKielce-KidsTime-gala.jpg
Tradycyjnie, przyznanie nagród Branży Dziecięcej odbywa się podczas Międzynarodowych Targów  Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME.

Nagrody „Branży Dziecięcej” 2021 przyznane!

17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców

Tradycyjnie, przyznanie nagród Branży Dziecięcej odbywa się podczas Międzynarodowych Targów  Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. W tym roku, z uwagi na odwołanie targów, gala odbyła się online.

Plebiscyt Branży Dziecięcej 2021 był podzielony na 2 etapy. W pierwszym etapie (od początku września przez 10 tygodni) przedstawiciele sklepów zgłaszali swoje kandydatury. Do drugiego etapu przeszło po 3 kandydatów z każdej kategorii, spośród których na drodze oddawania głosów, wyłoniono zwycięzców.

Na zwycięzców czekały nagrody: handlowiec roku otrzymał 1000 zł, natomiast nagrodą dla firmy roku jest kampania reklamowa w magazynie i na portalu Branża Dziecięca.

Poniżej prezentujemy wyniki plebiscytu:

  • Kategoria ARTYKUŁY DZIECIĘCE

Do finału awansowali IRMINA KORPIK z Lionelo BrandLine Group, PRZEMYSŁAW NOWOROLNIK z Mini Maxi oraz TOMASZ ŚWIERGOLIK z Marko.

Tytuł Handlowca Roku w kategorii Artykuły Dziecięce otrzymał PRZEMYSŁAW NOWOROLNIK.

  • Kategoria Firma Roku ARTYKUŁY DZIECIĘCE

W finale znalazły się: LIONELO BRANDLINE GROUP, MARKO i TERJAN MACIEJ CHĘCIŃSKI.

Tytuł Firmy Roku w tej kategorii otrzymała firma TERJAN MACIEJ CHĘCIŃSKI.

  • Kategoria: ZABAWKI

Do finału awansowali: JERZY BOJDA z Rekman, ANNA JAGÓDKA z Playmobil oraz MIROSŁAW SZCZERBA z Hencz Toys.

Nagrodę główną otrzymała ANNA JAGÓDKA.

  • Kategoria: Firma Roku ZABAWKI

Do finałowej trójki awansowały: MARIOINEX, PLAYMOBIL i SKIP WISH. Tytuł Firmy Roku Zabawki powędrował do PLAYMOBIL.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim finalistom i zwycięzcom. Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia za rok!

(MB)

Polecane aktualności
29 listopada 2022
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka branży zabawkarskiej po raz kolejny odwiedzi targi Kids’ Time, by opowiedzieć uczestnikom największego w tej części Europy spotkania branży dziecięcej o panujących trendach zabawkarskich. Reyne Rice od ponad 30 lat uznawana jest za kompetentny i obiektywny głos branży, a jej opinie na temat gier, technologii i rozrywki mają wpływ na rynek zabawek na świecie.
18 listopada 2022
Do startu największego spotkania przedstawicieli branży dziecięcej w Polsce pozostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania idą pełną parą, a my znamy coraz więcej szczegółów. Specjalnie dla Was prezentujemy aktualną listę prelekcji, jakie odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka już 22-24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.
15 listopada 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka odbędzie się już 22-24 lutego 2023 roku, ale Wy już dziś możecie zarejestrować swój udział i odliczać dni do rozpoczęcia największego tego typu spotkania branży dziecięcej w Polsce.
14 listopada 2022
Wielki ból głowy mieli jurorzy w tegorocznej edycji konkursu, wybierając najlepsze zabawki i produkty do opieki i pielęgnacji dzieci. Największa w historii edycja, jak zwykle, odkryła wiele nowości, a skrupulatne testy jurorów pozwoliły wyłonić najlepsze Zabawki Roku oraz wręczyć Nagrody Dzieci i Rodziców. Jesteście ciekawi jakie zabawki i produkty triumfowały w plebiscycie?
24 października 2022
TULILO® to firma rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Oferta firmy jest bogata w różnego typu zabawki zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci, dlatego każde z nich znajdzie coś dla siebie.
19 października 2022
Obecność międzynarodowych marek podczas największego w tej części Europy spotkania przedstawicieli tego sektora, przyciąga uwagę zagranicznych dziennikarzy i ekspertów. W najbliższej edycji swój udział zapowiedzieli m.in. goście z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy.
15 października 2022
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to już dziś zachęcamy Was do odwiedzania zupełnie nowej strony internetowej dedykowanej konkursowi i nagrodzie Kids’ Time Star. Jeśli jesteście ciekawi, jakie marki i artykuły cieszyły się ze statuetki „gwiazdy” w poszczególnych kategoriach i latach, chcecie poznać szacowne grono komisji konkursowej oraz powrócić wspomnieniami do ubiegłych edycji dzięki dostępnym multimediom, koniecznie musicie odwiedzić stronę www.kidstimestar.pl
10 października 2022
My już wiemy, co w poniedziałkowy wieczór, 10 października będą robić miłośnicy planszówek. Jak mawiał klasyk: „Będą grać w grę”… planszową oczywiście! A to dlatego, że właśnie dziś przypada coroczne święto – dzień gier planszowych.