ekotech-konferencja-klaster-energia-z-odpadow-FB-1200x1200px-v4.png

Nabieramy energii – kolejna konferencja w ramach Ekotech on-line

12 kwietnia 2021
„Zamykamy obiegi surowców – energia z odpadów” – to wydarzenie, na które zapraszają Targi Kielce, Klaster Gospodarki Odpadami oraz Akademia Recyklingu. Spotkanie odbędzie się w ramach Ekotech on-line.

Gospodarka o obiegu zamkniętym to temat, który od dawna interesuje branże. Powtórne wykorzystanie odpadów, recykling śmieci i wpływ na otoczenie to rzeczywistość, od której nie możemy uciec.

Nie sposób pominąć go także w spotkaniach organizowanych przez specjalistów dla specjalistów. Podczas wydarzenia Ekotech on-line poruszymy między innymi zagadnienia biogospodarki  i  niewykorzystanego potencjał RDF w Polsce. Prelegenci przybliżą także temat biogazownia jako elementu gospodarki odpadami, a także technologicznie innowacyjnego Biorenu

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli :

  • zakładów przetwarzania odpadów komunalnych,
  • sektora spożywczego,
  • producentów paliw alternatywnych,
  • ciepłownictwa,
  • cementowni,
  • nauki

 

Rejestracja konferencję  „Zamykamy obiegi surowców – energia z odpadów” odbywa się stronie www.ekotech.targikielce.pl i jest darmowa.

(MBr)

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów
27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.