DSC-1577-2-2.jpg

MoMi - produkty dla dzieci i ich Mam

05 grudnia 2023
MoMi to marka stworzona po to, by móc odkrywać świat z Twoim dzieckiem bez żadnych przeszkód. MoMi wspiera Mamy i ich pociechy w każdym momencie Waszej wspólnej przygody! Firma dostarcza produkty, które są funkcjonalne, wygodne i bezpieczne!

Produkty MoMi są projektowane w trosce o ergonomię i prawidłowe ułożenie ciała dziecka. Liczne możliwości regulacji poszczególnych elementów, umożliwiają dokładne dopasowanie do potrzeb Malucha. W dodatku produkty MoMi są lekkie, łatwe w składaniu i przenoszeniu oraz wyposażone w rozwiązania, które mają ułatwić codzienne życie Mam. Dzięki wykorzystaniu solidnych i trwałych materiałów, które bez problemu zniosą wielokrotne składanie, rozkładanie, pranie, przenoszenie i wszelkie wyzwania, które pojawią się na Waszej drodze, produkty MoMi będą Wam służyć przez długie lata.

W ofercie MoMi znajdziesz wszystko, co niezbędne dla Maluszka i Starszaka. Aktualnie w ofercie znajduje się 10 kategorii: wózki, foteliki samochodowe, bujaczki, nosidełka, rowerki, hulajnogi, maty edukacyjne, łóżeczka oraz akcesoria. Odpowiadając jednak na potrzeby Mam oferta produktowa wciąż się rozwija.

W każdym momencie i w każdych okolicznościach bezpieczeństwo Twojego dziecka to priorytet MoMi. Wszystkie produkty spełniają więc normy bezpieczeństwa zgodne z wymogami obowiązującymi w Unii Europejskiej oraz poddawane są wnikliwym testom, posiadają także Certyfikaty TUV.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.