apriva-pobrane.png
W 2019 r. firma poszerzyła wachlarz naszych produktów o małe śmieciarki do bioodpadów.

Mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady tylko na Ekotechu

26 kwietnia 2021
Apriva powstała w 2010 roku jako przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w dostawie, montażu i uruchamianiu urządzeń do utrzymania czystości i gospodarowania odpadami

Głównymi produktami w ofercie firmy Apriva są: myjnie do kół i podwozi, samojezdne odkurzacze miejskie, mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady oraz szeroka gama systemów myjących dla przemysłu.

W 2019 r. firma poszerzyła wachlarz naszych produktów o małe śmieciarki do bioodpadów.

Jest liderem w zakresie wynajmu myjni do kół i podwozi. Liczba inwestycji budowlanych w Polsce, w szczególności w sektorze mieszkaniowym, ocenia się obecnie jako rekordową. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie firma stale powiększa bazę sprzętową, dostosowując ofertę do wymagań klientów.

W swojej ofercie posiada urządzenia pomagające w utrzymaniu czystości terenów miejskich i przemysłowych oraz dróg. Zajmuje się dystrybucją oraz serwisem szwajcarskich zamiatarek marki Boschung, niewielkich, kompaktowych zamiatarek, jak i urządzeń montowanych na podwoziach samochodów ciężarowych: dwu- i trzyosiowych, które zapewniających czystość w zróżnicowanych warunkach. W ofercie są również pojazdy całkowicie bezemisyjne - elektryczne. 

Oferta firmy będzie dostępna podczas nadchodzących targów Ekotech on-line.

Remondis-Poznan.jpg [4.85 MB]

APRIVA-myjnie-do-kol00001.JPG [315.69 KB]

(MB)

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów
27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.