Kids24-postFB-widzimy-sie-960x640px2.png
Data 14. edycji targów Kids' Time ustalona!

Misja Kids’ Time 2024 rozpoczęta! Targi branży dziecięcej potrwają od 21 do 23 lutego 2024!

10 maja 2023
Data przyszłorocznej edycji targów Kids’ Time dopiero została ogłoszona, ale przygotowania do niej wystartowały zaraz po zakończeniu tegorocznego spotkania branży dziecięcej. Wczoraj natomiast przedstawiciele Targów Kielce spotkali się w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych z partnerem merytorycznym, by porozmawiać na temat najbliższej edycji targów Kids’ Time i wzajemnej współpracy.

Stowarzyszenie, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie stanowić silne wsparcie merytoryczne, a jego członkowie, tak jak miało to miejsce dotychczas, również w przyszłym roku przedstawiają najnowszą ofertę swoich produktów podczas największych targów branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prezentowane na targach artykuły, wielokrotnie nagradzane były licznymi nagrodami, w tym popularną statuetką Kids’ Time Star.

To dopiero początek przygotowań do 14. edycji targów Kids’ Time, które odbędą się 21-23 lutego 2024 roku w Targach Kielce, ale po tegorocznym spotkaniu jednego jesteśmy pewni: energii i motywacji nam nie zabraknie, a współpraca z WAMI to czysta przyjemność!

Do zobaczenia!

IMG-8139.jpg [1.21 MB]