Kids24-postFB-widzimy-sie-960x640px2.png
Data 14. edycji targów Kids' Time ustalona!

Misja Kids’ Time 2024 rozpoczęta! Targi branży dziecięcej potrwają od 21 do 23 lutego 2024!

10 maja 2023
Data przyszłorocznej edycji targów Kids’ Time dopiero została ogłoszona, ale przygotowania do niej wystartowały zaraz po zakończeniu tegorocznego spotkania branży dziecięcej. Wczoraj natomiast przedstawiciele Targów Kielce spotkali się w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych z partnerem merytorycznym, by porozmawiać na temat najbliższej edycji targów Kids’ Time i wzajemnej współpracy.

Stowarzyszenie, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie stanowić silne wsparcie merytoryczne, a jego członkowie, tak jak miało to miejsce dotychczas, również w przyszłym roku przedstawiają najnowszą ofertę swoich produktów podczas największych targów branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prezentowane na targach artykuły, wielokrotnie nagradzane były licznymi nagrodami, w tym popularną statuetką Kids’ Time Star.

To dopiero początek przygotowań do 14. edycji targów Kids’ Time, które odbędą się 21-23 lutego 2024 roku w Targach Kielce, ale po tegorocznym spotkaniu jednego jesteśmy pewni: energii i motywacji nam nie zabraknie, a współpraca z WAMI to czysta przyjemność!

Do zobaczenia!

IMG-8139.jpg [1.21 MB]

Polecane aktualności
23 listopada 2023
Założona w 2015 roku włoska firma BM specjalizuje się w komunikacji biznesowej i jest wydawcą Licensing Magazine – drukowanego i cyfrowego magazynu docierającego to tysięcy czytelników każdego dnia. Dzięki współpracy z platformą BM i należących do niej witryn marka Targów Kids’ Time trafi do 70 tysięcy odbiorców odwiedzających portal i szukających w nim informacji każdego miesiąca.
23 października 2023
Targi KIDS’ TIME to wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla sektora branży dziecięcej, które odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Czy jesteś gotowy na udział w spotkaniu z największymi graczami?
20 października 2023
Dbając o naszych wystawców ekipa Kids’ Time ruszyła na podbój nowych rynków. Kalendarz imprez targowych dedykowanych branży dziecięcej tym razem zaprowadził Aldonę i Kasię do Rumunii, a dokładniej na Baby Boom Show w Bukareszcie.
18 października 2023
Wśród tysięcy produktów dla dzieci i rodziców, jakie pojawią się od 21 do 23 lutego przyszłego roku w Targach Kielce, nie zabraknie szerokiej oferty wózków. Spacerowe, gondole, zestawy 2w1, wózki przekładane tył-przód, rok po roku, dostawki, a nawet elektryczne stanowić będą mocną pozycję zbliżających się targów Kids’ Time.
26 czerwca 2023
XIV edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 21 do 23 lutego 2024 roku. W czwartek, 22 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma zorganizowano spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.