Przekazanie-darow-przez-Targi-Kielce-dla-VI-LO-w-Kielcach.-1.jpg

Międzynarodowy dostawca targowy i Targi Kielce z pomocą dla potrzebujących

06 stycznia 2023
Na przestrzeni grudnia i stycznia Targi Kielce zabawiły się w małych pomocników Świętego Mikołaja. Zabawki i akcesoria dziecięce od jednego ze współpracowników Targów Kielce zostały przekazane potrzebującym z regionalnych ośrodków pomocy.

Zabawki i akcesoria dziecięce zostały przekazane na cele charytatywne przez firmę Heliview, wielokrotnie współpracującą z Targami Kielce, m. in. podczas Targów Zabawek KIDS’ TIME.  

– Pod koniec roku firma, z którą współpracujemy przy okazji Targów Zabawek KIDS’ TIME, przekazała nam zabawki i akcesoria dziecięce do rozdysponowania na cele charytatywne. W związku z tym zdecydowaliśmy się przekazać asortyment instytucjom i organizacjom zajmującym się pomocą dla rodzin i dzieci - mówi Joanna Marcjan, zastępca dyrektora wydziału targów w Targach Kielce

Część asortymentu została przekazana Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie w Kielcach i Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie w Masłowie. Ponadto zabawki i akcesoria dla dzieci, w tym kosztujący prawie 2 tys. złotych samochodzik elektryczny z miejscem siedzącym dla dziecka, przekazane zostały do licytacji podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zabawki i akcesoria dziecięce otrzymało także VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Asortyment zostanie wylicytowany podczas Siódmego Charytatywnego Meczu Piłki Nożnej, organizowanego przez szkołę. Pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przekazane Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.

Najwięcej, bo ponad 20 wózków dziecięcych i kilkadziesiąt innych akcesoriów zostało przekazane do kieleckiego oddziału Caritas Diecezji Kieleckiej. Również w tym przypadku artykuły zostaną przekazane potrzebującym z regionu świętokrzyskiego.

Oprócz tego, sprzęt szczególnie potrzebny dla młodych matek został przekazany dla Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Kielcach, do późniejszego rozdysponowania. Wśród upominków znalazły się m. in. wózki, nosidełka, zabawki i koniki na biegunach.

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.