MiastOZE - logo podstawowe.png

MiastOZE 2020, czyli miasto z energią!

30 stycznia 2020

MiastOZE to strefa będąca częścią Targów ENEX i ENEX Nowa Energia organizowana przez Targi Kielce wspólnie z redakcją GLOBEnergia.

MiastOZE - wszystkie technologie na wyciągnięcie ręki

Przechadzając się ulicami miasta, zobaczysz najnowsze moduły, falowniki i konstrukcje dla instalacji fotowoltaicznych, a także poznasz najnowsze na rynku pompy ciepła. Jak to w mieście, ważnym elementem jest ruch samochodowy! Przyglądnij się stacjom ładowania, które zaopatrują w energię miejskie samochody.

Posłuchaj specjalistów, weź udział w konkursach, porozmawiaj o nowoczesnej technice grzewczej, generacji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego i nowej mobilności. Wszystko to na ulicach MiastOZE!  

MiastOZE – spotkajmy się!

MiastOZE to przede wszystkim miejsce spotkań! Stawiamy na spotkania branżowe oraz konsultacje inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej skupiamy wielu producentów i głównych dystrybutorów. Ofertę stoisk przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zwiedzających, którzy poszukują konkretnych urządzeń i ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Najlepsi specjaliści będą gotowi do dyskusji, rozmów i porad, a także przeprowadzą ciekawe warsztaty i pokazy. 

Warsztaty, pokazy i prelekcje - dwa dni pełne wiedzy

W Mieście OZE odbędą się także dwa niezależne spotkania dotyczące najbardziej znaczących branż odnawialnych źródeł energii czyli fotowoltaiki i pomp ciepła! Zapraszamy na XI Ogólnopolskie FORUM FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNOWANIA ENERGII SOLAR+ oraz XIII Ogólnopolskie FORUM POMP CIEPŁA! Oba fora można odwiedzić po bezpłatnej rejestracji.

Czas na rozrywkę, nagrody i konkursy pełne energii!

Co to byłoby za MiastOZE, w którym nie można by było skosztować odrobiny rozrywki? MiastOZE to także konkursy dla instalatorów i nie tylko! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Konkurs na Instalatora roku 2020 w branży PV - to konkurs edukacyjny, w którym drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny fotowoltaiki.Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy. To też pokaz montażu fotowoltaiki na żywo, w wykonaniu doświadczonych i gotowych na wyzwania firm instalacyjnych. 

Branża rozwijająca się równolegle z fotowoltaiką to oczywiście pompy ciepła. Dla instalatorów tych wysokoefektywnych urządzeń również czekają wyróżnienia. Po raz kolejny, tradycyjnie na zakończenie Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, spotkamy się z autorami najciekawszych instalacji wykonanych w 2019 roku. Pokażemy i zainspirujemy ciekawymi pomysłami, gotowymi przepisami na nietypowe wyzwania instalacyjne, a przede wszystkim nagrodzimy ich autorów i wysłuchamy ich doświadczeń oraz zachęcimy do sięgania po podobne praktyki energooszczędne. Wszystko w ramach gali finałowej konkursu „Dobre praktyki w dobrych rękach”.   

Dwa dni zwiedzania

Zapraszamy na dwa ciekawe dni zwiedzania MiastOZE. Ulice, uliczki, aleje i fora to okazja do poznania technologii energooszczędnych, wzięcia udziału w pokazach urządzeń oze, warsztatach oraz pokazach live. Wszystko pod jednym dachem Targów Enex, w Mieście OZE i w energetyzującej atmosferze, którą zapewnia redakcja GLOBEnergia. Zapraszamy już 26 - 27 lutego 2020 do Kielc. MiastOZE można zwiedzać bezpłatnie! 

GDZIE?  Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1

KIEDY? 26 - 27.02.2020 

OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: http://miastoze.pl/

(JN)

Polecane aktualności
30 marca 2020
Miesiąc temu odbywały się XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Panująca na świecie pandemia paraliżuje wiele branż. Co z fotowoltaiką? Obszerny raport stworzyła redakcja GLOBEnergia - partner wydarzenia.
20 kwietnia 2020
Mimo szalejącej w ostatnim czasie pandemii koronawirusa, w branży odnawialnych źródeł energii padają kolejne rekordy. To dobry prognostyk dla kolejnej edycji targów ENEX/ENEX Nowa Energia.
28 kwietnia 2020
Ubiegły rok był rekordowy dla branży fotowoltaicznej. Jak podaje portal globenergia.pl, największym zainteresowaniem cieszyły się małe przydomowe elektrownie słoneczne. Ponadto, co raz więcej firm decyduje się na produkcję własnego prądu. Zachętę stanowią atrakcyjne formy finansowania takich inwestycji. Jedną z nich bez wątpienia jest leasing. Fotowoltaika była jednym z najpopularniejszych tematów tegorocznej edycji targów ENEX/ENEX Nowa Energia.
29 maja 2020
Jesteśmy w punkcie zwrotnym jeśli chodzi o strategię rozwoju sektora ogrzewania w polskim budownictwie. Do wykorzystania jest ogromny potencjał tkwiący w niezwykle szybko rozwijającym się rodzimym rynku pomp ciepła.
29 maja 2020
Jak podaje portal rynekelektryczny.pl partner medialny Targów ENEX w programie Mój Prąd obowiązują wnioski online. Warto poświęcić czas przed domowym komputerem, aby dzięki temu przyspieszyć proces uzyskania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej bez wychodzenia z domu.
25 czerwca 2020
Branżowi eksperci prognozują boom na naziemne farmy fotowoltaiczne.
25 czerwca 2020
Forum Energii przeprowadziło szczegółową analizę dotyczącą kosztów odejścia Polski od węgla brunatnego. W raporcie wyszczególniono także zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego dla Polski
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy