MiastOZE - logo podstawowe.png

MiastOZE 2020, czyli miasto z energią!

30 stycznia 2020

MiastOZE to strefa będąca częścią Targów ENEX i ENEX Nowa Energia organizowana przez Targi Kielce wspólnie z redakcją GLOBEnergia.

MiastOZE - wszystkie technologie na wyciągnięcie ręki

Przechadzając się ulicami miasta, zobaczysz najnowsze moduły, falowniki i konstrukcje dla instalacji fotowoltaicznych, a także poznasz najnowsze na rynku pompy ciepła. Jak to w mieście, ważnym elementem jest ruch samochodowy! Przyglądnij się stacjom ładowania, które zaopatrują w energię miejskie samochody.

Posłuchaj specjalistów, weź udział w konkursach, porozmawiaj o nowoczesnej technice grzewczej, generacji energii elektrycznej z promieniowania słonecznego i nowej mobilności. Wszystko to na ulicach MiastOZE!  

MiastOZE – spotkajmy się!

MiastOZE to przede wszystkim miejsce spotkań! Stawiamy na spotkania branżowe oraz konsultacje inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej skupiamy wielu producentów i głównych dystrybutorów. Ofertę stoisk przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zwiedzających, którzy poszukują konkretnych urządzeń i ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Najlepsi specjaliści będą gotowi do dyskusji, rozmów i porad, a także przeprowadzą ciekawe warsztaty i pokazy. 

Warsztaty, pokazy i prelekcje - dwa dni pełne wiedzy

W Mieście OZE odbędą się także dwa niezależne spotkania dotyczące najbardziej znaczących branż odnawialnych źródeł energii czyli fotowoltaiki i pomp ciepła! Zapraszamy na XI Ogólnopolskie FORUM FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNOWANIA ENERGII SOLAR+ oraz XIII Ogólnopolskie FORUM POMP CIEPŁA! Oba fora można odwiedzić po bezpłatnej rejestracji.

Czas na rozrywkę, nagrody i konkursy pełne energii!

Co to byłoby za MiastOZE, w którym nie można by było skosztować odrobiny rozrywki? MiastOZE to także konkursy dla instalatorów i nie tylko! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Konkurs na Instalatora roku 2020 w branży PV - to konkurs edukacyjny, w którym drużyny instalatorów zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny fotowoltaiki.Liczy się wiedza, doświadczenie i czas! Udział w konkursie to szansa nie tylko na cenne nagrody od sponsorów, ale również idealna reklama dla firmy. To też pokaz montażu fotowoltaiki na żywo, w wykonaniu doświadczonych i gotowych na wyzwania firm instalacyjnych. 

Branża rozwijająca się równolegle z fotowoltaiką to oczywiście pompy ciepła. Dla instalatorów tych wysokoefektywnych urządzeń również czekają wyróżnienia. Po raz kolejny, tradycyjnie na zakończenie Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, spotkamy się z autorami najciekawszych instalacji wykonanych w 2019 roku. Pokażemy i zainspirujemy ciekawymi pomysłami, gotowymi przepisami na nietypowe wyzwania instalacyjne, a przede wszystkim nagrodzimy ich autorów i wysłuchamy ich doświadczeń oraz zachęcimy do sięgania po podobne praktyki energooszczędne. Wszystko w ramach gali finałowej konkursu „Dobre praktyki w dobrych rękach”.   

Dwa dni zwiedzania

Zapraszamy na dwa ciekawe dni zwiedzania MiastOZE. Ulice, uliczki, aleje i fora to okazja do poznania technologii energooszczędnych, wzięcia udziału w pokazach urządzeń oze, warsztatach oraz pokazach live. Wszystko pod jednym dachem Targów Enex, w Mieście OZE i w energetyzującej atmosferze, którą zapewnia redakcja GLOBEnergia. Zapraszamy już 26 - 27 lutego 2020 do Kielc. MiastOZE można zwiedzać bezpłatnie! 

GDZIE?  Kielce, Targi Kielce S.A. ul. Zakładowa 1

KIEDY? 26 - 27.02.2020 

OFICJALNA STRONA WYDARZENIA: http://miastoze.pl/

(JN)

Polecane aktualności
26 lutego 2020
Do budowy domów pasywnych wykorzystuje się systemy mające wyższe parametry izolacji cieplnej niż w przypadku standardowych domów. Różnica między nimi jest taka, że projektowany jest on w taki sposób, żeby pozyskiwać energię z otoczenia.
26 lutego 2020
Podczas pierwszego dnia Targów Enex w Kielcach podczas konkursu o tytuł Instalatora Roku walczyło 6 firm. W trzech rundach pierwszego etapu starły się ze sobą: Solar Spot z PV System, Oze Projekt z Sunsol oraz Helios Power z Bio-Energy. W finale walczyły ze sobą drużyna PV System z Helios Power. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszła firma Helios Power, która została tegorocznym Instalatorem Roku.
27 lutego 2020
Koniec pierwszego dnia targów (27 lutego) upłynął pod znakiem medali i wyróżnień przyznanych za najlepsze produkty i stoiska prezentowane podczas tegorocznych XXIII Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX, XVIII Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
27 lutego 2020
O nowych standardach w technice grzewczej i prognozach wzrostu rynku pomp ciepła w Europie 2020-2030 rozmawiano podczas międzynarodowego spotkania w Centrum Kongresowym Targów Kielce
27 lutego 2020
Magazyny energii w mikrosieciach i klastrach energetycznych były przewodnim tematem spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce
27 lutego 2020
Nowe rozwiązanie wprowadzane przez MITSUBISHI ELECTRIC na rynek europejski mogli zobaczyć goście Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki.
28 lutego 2020
Drugi dzień największych Targów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce upłynął pod znakiem gwiazd. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili: Weronika Nowakowska, Mariusz Jurasik, Daniel Dujshebaev oraz Branko Vujović.
03 marca 2020
Przedstawiciele 176 firm z 14 krajów pojawili się na największych w Polsce targach odnawialnych źródeł energii ENEX/ENEX Nowa Energia oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy