HSC6279.JPG
Merytorycznie o branży dziecięcej podczas Business Forum.

Merytorycznie o branży dziecięcej w Targach Kielce

20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!

Tradycyjnie podczas targów branży dziecięcej w Kielcach odbędą się seminaria i warsztaty z udziałem branżowych profesjonalistów z Polski i zagranicy. Uczestnicy Business Forum zorganizowanego w ramach targów będą mogli wziąć udział m.in. w warsztatach z Reyne Rice – amerykańską trendsetterką i światowej klasy dziennikarką, która poprowadzi wykład na temat najnowszych trendów na globalnym rynku zabawek. Ubiegłoroczne spotkanie z Rayne cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. O tym jak wygląda Nowy (nie)ład w oczach przedsiębiorcy opowie dr Izabella Tymińska – wykładowca i praktyk z z Ekspertu Celnego. Kolejnym z zagadnień poruszanych podczas Business Forum będą zakupy poza granicami UE - ograniczenia na zabawkach, czyli tematy związane z prawidłowym oznakowaniem, instrukcjami, znakami towarowymi czy licencjami. Michał Korba z firmy User.com wytłumaczy jak automatyzować marketing w branży dziecięcej. Nie zabraknie również kwestii prawnych obowiązujących na rynku zabawek, poruszonych przez dr Monikę Żuraw z Kancelarii Żuraw Gierszewski oraz kwestii certyfikacji i badań laboratoryjnych zabawek podczas wystąpienia Joanny Janickiej z Laboratorium badawczego J.S. Hamilton. O tym jak wygląda polski rynek wózków z punktu widzenia właściciela sklepu, opowie Piotr Wita - właściciel marki i sklepu z wózkami Szkrab Wita.

Międzynarodowy charakter wydarzenia podkreśli dodatkowo wizyta dziennikarzy m.in. z Turcji, USA, Szwecji i Anglii. Wśród gości, którzy zadeklarowali już swoją obecność znajdują się przedstawiciele takich redakcji jak: Baby&Kid Store, Toys Magazine, Lek&Babyrevyn oraz Nursery Online.

Na kolejną edycję targów KIDS’ Time zapraszamy od 16 do 18 lutego 2022 roku do Targów Kielce!

(MCh)

 

Polecane aktualności
08 kwietnia 2022
Od 20 lat Komisja Konkursowa wyróżnia produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci. W trakcie dwudziestu edycji zgłoszono ponad 1000 produktów, miejsc i inicjatyw. Tak w liczbach wygląda historia Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców
10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku
01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek