HSC6279.JPG
Merytorycznie o branży dziecięcej podczas Business Forum.

Merytorycznie o branży dziecięcej w Targach Kielce

20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!

Tradycyjnie podczas targów branży dziecięcej w Kielcach odbędą się seminaria i warsztaty z udziałem branżowych profesjonalistów z Polski i zagranicy. Uczestnicy Business Forum zorganizowanego w ramach targów będą mogli wziąć udział m.in. w warsztatach z Reyne Rice – amerykańską trendsetterką i światowej klasy dziennikarką, która poprowadzi wykład na temat najnowszych trendów na globalnym rynku zabawek. Ubiegłoroczne spotkanie z Rayne cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. O tym jak wygląda Nowy (nie)ład w oczach przedsiębiorcy opowie dr Izabella Tymińska – wykładowca i praktyk z z Ekspertu Celnego. Kolejnym z zagadnień poruszanych podczas Business Forum będą zakupy poza granicami UE - ograniczenia na zabawkach, czyli tematy związane z prawidłowym oznakowaniem, instrukcjami, znakami towarowymi czy licencjami. Michał Korba z firmy User.com wytłumaczy jak automatyzować marketing w branży dziecięcej. Nie zabraknie również kwestii prawnych obowiązujących na rynku zabawek, poruszonych przez dr Monikę Żuraw z Kancelarii Żuraw Gierszewski oraz kwestii certyfikacji i badań laboratoryjnych zabawek podczas wystąpienia Joanny Janickiej z Laboratorium badawczego J.S. Hamilton. O tym jak wygląda polski rynek wózków z punktu widzenia właściciela sklepu, opowie Piotr Wita - właściciel marki i sklepu z wózkami Szkrab Wita.

Międzynarodowy charakter wydarzenia podkreśli dodatkowo wizyta dziennikarzy m.in. z Turcji, USA, Szwecji i Anglii. Wśród gości, którzy zadeklarowali już swoją obecność znajdują się przedstawiciele takich redakcji jak: Baby&Kid Store, Toys Magazine, Lek&Babyrevyn oraz Nursery Online.

Na kolejną edycję targów KIDS’ Time zapraszamy od 16 do 18 lutego 2022 roku do Targów Kielce!

(MCh)

 

Polecane aktualności
29 września 2022
Wózki dziecięce to od lat jedne z najpopularniejszych produktów w ofercie producentów artykułów dla dzieci i rodziców. Prawie każda wyprawka dla dziecka zaczyna się od wyboru odpowiedniego wózka. Polska jest liczącym się na świecie graczem w tym sektorze, a coraz więcej polskich przedsiębiorstw produkujących wózki decyduje się na zagraniczną ekspansję.
23 września 2022
Celem aukcji jest wsparcie działań KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci, pomoc dzieciom i ich rodzinom, opiekunom, w szczególności pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne.
26 sierpnia 2022
Zabawka Roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce i znak jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. To także wywołanie społecznej dyskusji o znaczeniu zabawy w życiu dziecka. Organizatorem konkursu jest portal zabawkowicz.pl
19 lipca 2022
Od 1 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do XXI edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Jego ideą jest promocja książek, zabawek, gier, miejsc itp., które pozytywnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
09 czerwca 2022
XIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku. 2 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma odbyło się spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
08 kwietnia 2022
Od 20 lat Komisja Konkursowa wyróżnia produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci. W trakcie dwudziestu edycji zgłoszono ponad 1000 produktów, miejsc i inicjatyw. Tak w liczbach wygląda historia Konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
17 lutego 2022
Już po raz 11. właściciele sklepów z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierali swoich ulubionych dostawców
10 lutego 2022
Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” - głównego partnera medialnego targów Kids’ Time