HSC6279.JPG
Merytorycznie o branży dziecięcej podczas Business Forum.

Merytorycznie o branży dziecięcej w Targach Kielce

20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!

Tradycyjnie podczas targów branży dziecięcej w Kielcach odbędą się seminaria i warsztaty z udziałem branżowych profesjonalistów z Polski i zagranicy. Uczestnicy Business Forum zorganizowanego w ramach targów będą mogli wziąć udział m.in. w warsztatach z Reyne Rice – amerykańską trendsetterką i światowej klasy dziennikarką, która poprowadzi wykład na temat najnowszych trendów na globalnym rynku zabawek. Ubiegłoroczne spotkanie z Rayne cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. O tym jak wygląda Nowy (nie)ład w oczach przedsiębiorcy opowie dr Izabella Tymińska – wykładowca i praktyk z z Ekspertu Celnego. Kolejnym z zagadnień poruszanych podczas Business Forum będą zakupy poza granicami UE - ograniczenia na zabawkach, czyli tematy związane z prawidłowym oznakowaniem, instrukcjami, znakami towarowymi czy licencjami. Michał Korba z firmy User.com wytłumaczy jak automatyzować marketing w branży dziecięcej. Nie zabraknie również kwestii prawnych obowiązujących na rynku zabawek, poruszonych przez dr Monikę Żuraw z Kancelarii Żuraw Gierszewski oraz kwestii certyfikacji i badań laboratoryjnych zabawek podczas wystąpienia Joanny Janickiej z Laboratorium badawczego J.S. Hamilton. O tym jak wygląda polski rynek wózków z punktu widzenia właściciela sklepu, opowie Piotr Wita - właściciel marki i sklepu z wózkami Szkrab Wita.

Międzynarodowy charakter wydarzenia podkreśli dodatkowo wizyta dziennikarzy m.in. z Turcji, USA, Szwecji i Anglii. Wśród gości, którzy zadeklarowali już swoją obecność znajdują się przedstawiciele takich redakcji jak: Baby&Kid Store, Toys Magazine, Lek&Babyrevyn oraz Nursery Online.

Na kolejną edycję targów KIDS’ Time zapraszamy od 16 do 18 lutego 2022 roku do Targów Kielce!

(MCh)

 

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.